Obleky

Béžový pánsky oblek BANDI Giorni Sabbia na boho svadby aj voľný čas

Pripravujete svadbu v takzvanom boho štýle? Alebo len hľadáte odľahčený letný oblek na voľný čas? V oboch prípadoch je pre vás jasnou voľbou svetlobéžový trojdielny oblek BANDI Giorni Sabbia.

Béžový pánský oblek na boho svatby
Svetlobéžový oblek BANDI Giorni sa skvelo hodí na obľúbené boho svadby

Zaujímavý dizajn vám dodá štýl

Skúsení návrhári módnej značky BANDI zvolili pre pánsky oblek Giorni netradičnú svetlobéžovú látku. Tento trendy farebný odtieň mužom lichotí a dodáva im elegantný štýl. Už na prvý pohľad vás môže zaujať jemná štruktúra látky, ktorá pripomína prírodnú tkaninu. Vďaka tomu sa oblek Giorni skvelo hodí na tematické svadby, letné rodinné oslavy alebo schôdzky s priateľmi.

Medzi výhody obleku Giorni patrí tiež to, že sako, vestu a nohavice si môžete kúpiť zvlášť. Jednotlivé časti môžete ľubovoľne kombinovať s iným oblečením. Vytvoríte tak mnoho sviežich outfitov ako stvorených na leto.

Strih, ktorý dokonale sadne

Sako pánskeho obleku Giorni je ušité v strihu SLIM FIT. Je teda vhodné pre mužov so štíhlou a tiež štandardnou postavou. Určite oceníte zošikmené vrecká saka, ktoré postavu ešte viac opticky zoštíhlia a nechajú vyniknúť ostré mužské rysy. Okrem spomenutých šikmých vreciek nájdete na pánskom obleku BANDI Giorni ešte jeden zaujímavý detail. Sú ním béžové rukávové gombíky s ozdobným hnedým lemovaním. Táto drobnosť skvelo podčiarkne váš elegantný vzhľad.

Vesta pánskeho obleku je celá ušitá z oblekovej látky. Čo to pre vás znamená? V sparnom lete si môžete pohodlne odložiť sako bez toho, že by vám hrozil spoločenský prešľap. Ak by mala vesta zadný diel ušitý z podšívkovej látky, bola by považovaná za spodnú bielizeň. V tom prípade by ste si sako nemohli dať dolu. Na zadnej strane vesty Giorni nájdete nastaviteľný pás. Pomocou neho si môžete podľa potreby upraviť veľkosť vesty tak, aby vám vždy sedela dokonale.

Pri výrobe nohavíc sa kládol dôraz predovšetkým na pohodlie mužov. Návrhári zvolili mierne zoštíhlený strih, ktorý je komfortný a uvoľnený. Nemusíte sa báť, že by vás nohavice obopínali okolo stehien ako dámske legíny. Vzdušný bavlnený materiál vám zaistí dostatok pohodlia pri sedení aj počas tanca.

Prírodný materiál pre vaše pohodlie

Vrchný materiál pánskeho obleku BANDI Giorni sa skladá z prvotriednej 100% bavlny, ktorá obleku dodáva priedušnosť a ľahkosť. Prírodné materiály majú schopnosť ochladzovať, takže sa v obleku Giorni budete cítiť príjemne aj počas teplých dní. Podšívka saka a vesty je tvorená špeciálnou látkou s prímesou vlákna zvaného cupro. Tento materiál má príjemne ochladzujúci efekt a hodvábny lesk. Vďaka tomu sa v saku alebo vo veste Giorni nebudete zbytočne potiť a lesklá látka zdôrazní váš slávnostný vzhľad.

Cena pánskeho saka Giorni je 271,31 €, cena pánskych nohavíc je 119,62 € a cena pánskej vesty je 127,42 €. Ide o výnimočný oblek, v ktorom urobíte dojem na svadbe aj vo voľnom čase.

Pánske sako Giorni
Pôvodná cena: 271,31 €
Nová výpredajová cena: 162,79 €
Ušetríte: 108,52 €
Pánske nohavice Giorni
Pôvodná cena: 119,62 €
Nová výpredajová cena: 72,95 €
Ušetríte: 46,67 €
Pánska vesta Giorni
Pôvodná cena: 127,42 €
Nová výpredajová cena: 61,29 €
Ušetríte: 66,13 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Neváhajte a príďte si pánsky oblek Giorni vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Tím odborných poradcov vám pri šálke lahodnej kávy pomôže s výberom správnej veľkosti a tiež s farebným zladením vášho outfitu. Profesionálna krajčírka vám navyše oblek upraví na mieru. A to sa rozhodne oplatí.

Dôležitá informácia pre vás

Aby ste v obleku Giorni vyzerali naozaj skvelo, je potrebné dodržať niekoľko zásad. Rukávy saka by mali byť upravené tak, aby nezakrývali manžetu košele. V opačnom prípade by to mohlo vyzerať, že máte veľké sako po staršom bratovi. Aj nohavice by mali mať správnu dĺžku, a to dva až tri prsty nad zemou. Ak oblek tieto zásady nespĺňa, je potrebné nechať ho upraviť u skúsenej krajčírky. Vedeli ste, že v BANDI môžete tieto úpravy získať zadarmo? Prečítajte si, akým spôsobom môžete využiť AKCIU ÚPRAVA ZADARMO v predajniach Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať