Obleky

Čierny pánsky oblek SLIM FIT Belfor

Kombinovateľný oblek na akúkoľvek spoločenskú udalosť

Chystáte sa na spoločenskú udalosť a nedarí sa vám zohnať oblek, ktorý by vám dokonalo sadol? Potom je pre vás ideálnou voľbou kombinovateľný pánsky oblek Belfor. Sako a nohavice si môžete zakúpiť zvlášť, a výber vhodnej veľkosti tak presne prispôsobiť vašej postave. Čierny matný oblek sa skvelo hodí na akúkoľvek spoločenskú udalosť, do školy i do zamestnania.

Oblek je ušitý v modernom zoštíhlenom  strihu SLIM FIT. Vďaka možnosti kombinovať rôznu veľkosť saka a nohavíc skvelo sadne i mužom s nekonfekčnou postavou. Ak máte napríklad široké ramená a štíhly pás, prispôsobíte tomu výber saka a nohavíc. Oblek vám sadne ako ušitý na mieru.

Pánsky oblek SLIM FIT Belfor

Popis obleku SLIM FIT Belfor

Pánsky oblek Belfor dokonalo kombinuje klasickú eleganciu a moderné strihové prvky. Sako má klasické jednoradové zapínanie na dva gombíky a jeden rozparok. Štýlové zúženie klopy saka skvelo ladí s moderným zoštíhleným strihom. Zošikmené vrecká saka pomáhajú opticky zoštíhliť postavu.

Oblek zdobia žíhané čierne gombíky, ktoré sú na rukávoch saka nápadito prekladané cez seba. Strihovú perličku predstavuje podšívka náprsného vrecka. Keď ju mierne vytiahnete, skvelo zastúpi vreckovku do saka.

Pánsky oblek Belfor – pohľad spredu
Pánsky oblek Belfor – pohľad zozadu

Materiál obleku Belfor

Oblek je z rady Premium Collection, čomu zodpovedá i prvotriedna kvalita látky. Tú tvorí 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % lyocellu. Vďaka dômyselnej kombinácii materiálu je oblek priedušný a zároveň sa nekrčí. Preto sa v ňom budete cítiť príjemne, pohodlne, a navyše budete vyzerať skvelo.

Cena oblekového saka Belfor je 235,33 €, cena nohavíc 115,02 €. Za túto cenu tak získate exkluzívny oblek z prémiovej kolekcie, ktorý vám sadne ako šitý na mieru.

Sako SLIM FIT Belfor
Pôvodná cena: 235,33 €
Nová výpredajová cena: 142,00 €
Ušetríte: 93,33 €
Nohavice SLIM FIT Belfor
Pôvodná cena: 115,02 €
Nová výpredajová cena: 68,35 €
Ušetríte: 46,67 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať