Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Darquez

Originálny čierny oblek na spoločenské udalosti

Radi by ste na spoločenských akciách vynikli medzi ostatnými mužmi v čiernom obleku? Potom by vašej pozornosti rozhodne nemal uniknúť elegantný pánsky oblek Darquez, ktorý zaujme originálnym dizajnom. Skvelo sa hodí napríklad na svadbu, ples alebo oslavu jubilea. V spoločnosti v ňom urobíte jedinečný dojem.

Oblek je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. To ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou, ale tiež muži s väčším objemom cez stehná, hruď alebo v páse. Uvoľnený strih obleku vám zabezpečí väčšiu voľnosť pohybu. Zároveň pomôže opticky tvarovať a zoštíhliť vašu postavu, takže v ňom budete vyzerať úplne dokonalo.

Pánsky oblek Darquez – ideálny outfit na ples
Pánsky oblek Darquez – ideálny outfit na ples

Popis obleku Darquez

Oblek je ušitý z prvotriednej matnej látky čiernej farby. Klopy a vrecká saka zdobí lesklá čierna látka. Táto jedinečná kombinácia matnej a lesklej látky vám umožní vyniknúť medzi ostatnými mužmi. Originalitu obleku umocňuje použitie moderných strihových prvkov, ako sú špicaté klopy saka a zošikmené vrecká bez patky.

Kombináciu lesku a matu nájdete aj na štýlových gombíkoch saka. S originálnym dizajnom obleku ladí tiež čierna podšívka so zlatým zdobením. Nech už sa v obleku Darquez vydáte na akúkoľvek spoločenskú akciu, vždy budete pôsobiť elegantne a urobíte výnimočný dojem.

Pánsky oblek Darquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Darquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Darquez – pohľad zozadu
Pánsky oblek Darquez – pohľad zozadu

Materiál obleku Darquez

Pánsky oblek Darquez je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 40 % vlny, 30 % viskózy a 30 % polyesteru. Unikátne zloženie materiálu vám zaručí, že sa vám oblek nebude krčiť, čo oceníte na každej spoločenskej udalosti. Navyše je príjemne priedušný, takže sa v ňom budete cítiť veľmi pohodlne.

Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na ples
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na ples

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Darquez je 383,22 € a ide o exkluzívny oblek z prémiovej kolekcie.

Kde oblek kúpite?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom obleku presne pre vás. Zistite, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Na večerné spoločenské udalosti by ste mali podľa spoločenskej etikety chodiť v tmavom obleku. Ak sa chystáte na takúto akciu, pravdepodobne budete obklopení mužmi v čiernych alebo tmavomodrých oblekoch. Ak sa chcete odlíšiť a budiť perfektný dojem, dodajte svojmu vzhľadu osobitosť vreckovou do saka.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.