Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Darquez

Originálny čierny oblek na spoločenské udalosti

Radi by ste na spoločenských akciách vynikli medzi ostatnými mužmi v čiernom obleku? Potom by vašej pozornosti rozhodne nemal uniknúť elegantný pánsky oblek Darquez, ktorý zaujme originálnym dizajnom. Skvelo sa hodí napríklad na svadbu, ples alebo oslavu jubilea. V spoločnosti v ňom urobíte jedinečný dojem.

Oblek je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. To ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou, ale tiež muži s väčším objemom cez stehná, hruď alebo v páse. Uvoľnený strih obleku vám zabezpečí väčšiu voľnosť pohybu. Zároveň pomôže opticky tvarovať a zoštíhliť vašu postavu, takže v ňom budete vyzerať úplne dokonale.

Pánsky oblek Darquez – ideálny outfit na ples

Popis obleku Darquez

Oblek je ušitý z prvotriednej matnej látky čiernej farby. Klopy a vrecká saka zdobí lesklá čierna látka. Táto jedinečná kombinácia matnej a lesklej látky vám umožní vyniknúť medzi ostatnými mužmi. Originalitu obleku umocňuje použitie moderných strihových prvkov, ako sú špicaté klopy saka a zošikmené vrecká bez pätky.

Kombináciu lesku a matu nájdete aj na štýlových gombíkoch saka. S originálnym dizajnom obleku ladí aj čierna podšívka so zlatým zdobením. Nech už sa v obleku Darquez vydáte na akúkoľvek spoločenskú akciu, vždy budete pôsobiť elegantne a urobíte výnimočný dojem.

Pánsky oblek Darquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Darquez – pohľad zozadu

Materiál obleku Darquez

Pánsky oblek Darquez je ušitý z veľmi kvalitnej látky. Jej unikátne zloženie vám zaručí, že sa oblek nebude krčiť. Zachováte si tak elegantný vzhľad na každej spoločenskej udalosti. Oblek je tiež priedušný a príjemný na dotyk, takže sa v ňom budete cítiť naozaj pohodlne.

Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na ples

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Darquez je 421,54 € a ide o exkluzívny oblek z prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena: 421,54 €
Nová výpredajová cena: 227,10 €
Ušetríte: 194,44 €
Akcia platí len do 28. 2. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom obleku presne pre vás. Zistite, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Na večerné spoločenské udalosti by ste mali podľa spoločenskej etikety chodiť v tmavom obleku. Ak sa chystáte v najbližšej dobe na ples, Darquez je ideálna voľba. Pozrite sa, ako to v ňom pristane Jozefovi Vajdovi v novej plesovej reklame.

Mohlo by vás zaujímať