Obleky

Čierny pánsky oblek TAILORED FIT Darquez

Originálny čierny oblek na spoločenské udalosti

Radi by ste na spoločenských akciách vynikli medzi ostatnými mužmi v čiernom obleku? Potom by vašej pozornosti rozhodne nemal uniknúť elegantný pánsky oblek Darquez, ktorý zaujme originálnym dizajnom. Skvelo sa hodí napríklad na svadbu, ples alebo oslavu jubilea. V spoločnosti v ňom urobíte jedinečný dojem.

Oblek je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT. To ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou, ale tiež muži s väčším objemom cez stehná, hruď alebo v páse. Uvoľnený strih obleku vám zabezpečí väčšiu voľnosť pohybu. Zároveň pomôže opticky tvarovať a zoštíhliť vašu postavu, takže v ňom budete vyzerať úplne dokonalo.

Pánsky oblek Darquez – ideálny outfit na ples
Pánsky oblek Darquez – ideálny outfit na ples

Popis obleku Darquez

Oblek je ušitý z prvotriednej matnej látky čiernej farby. Klopy a vrecká saka zdobí lesklá čierna látka. Táto jedinečná kombinácia matnej a lesklej látky vám umožní vyniknúť medzi ostatnými mužmi. Originalitu obleku umocňuje použitie moderných strihových prvkov, ako sú špicaté klopy saka a zošikmené vrecká bez patky.

Kombináciu lesku a matu nájdete aj na štýlových gombíkoch saka. S originálnym dizajnom obleku ladí tiež čierna podšívka so zlatým zdobením. Nech už sa v obleku Darquez vydáte na akúkoľvek spoločenskú akciu, vždy budete pôsobiť elegantne a urobíte výnimočný dojem.

Pánsky oblek Darquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Darquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Darquez – pohľad zozadu
Pánsky oblek Darquez – pohľad zozadu

Materiál obleku Darquez

Pánsky oblek Darquez je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 40 % vlny, 30 % viskózy a 30 % polyesteru. Unikátne zloženie materiálu vám zaručí, že sa vám oblek nebude krčiť, čo oceníte na každej spoločenskej udalosti. Navyše je príjemne priedušný, takže sa v ňom budete cítiť veľmi pohodlne.

Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na spoločenskú udalosť
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na ples
Pánsky oblek Darquez – príklad outfitu na ples

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Darquez je 383,22 € a ide o exkluzívny oblek z prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena obleku: 383,22 €
Nová akčná cena: 266,56 € 
Ušetríte: 116,66 €

Akčná cena platí len do 2. 4. 2019.

Kde oblek kúpite?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Na večerné spoločenské udalosti by ste mali podľa spoločenskej etikety chodiť v tmavom obleku. Ak sa chystáte na takúto akciu, pravdepodobne budete obklopení mužmi v čiernych alebo tmavomodrých oblekoch. Ak sa chcete odlíšiť a budiť perfektný dojem, dodajte svojmu vzhľadu osobitosť vreckovou do saka.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.