Obleky

Elegantný pánsky oblek COMFORT FIT Geratti

Oblek Geratti vám dopraje pohodlie v každej situácii

Hľadáte oblek na každodenné nosenie do práce, v ktorom urobíte skvelý dojem aj na svadbe alebo v divadle? Nezabudnite na oblek Geratti, vďaka použitému strihu vám totiž ponúkne dostatok pohodlia. Výnimočná kombinácia materiálov vám zaistí, že sa aj v lete budete v obleku cítiť príjemne. Zásluhou tmavomodrej farby sa hodí či už na celodenné svadby, pracovné porady alebo aj na večerné divadelné predstavenie.

Modrý oblek Geratti
Modrý oblek Geratti je skvelou voľbou do práce aj na svadbu

Pohodlie je kľúčom k úspechu

Keď budete pohodlne oblečení, budete oveľa produktívnejší. Nemusíte sa totiž zaoberať vzhľadom, ale plne sa sústredíte na svoju prácu. A práve pohodlie robí z obleku Geratti ideálny oblek do práce i na svadbu. Dodáva sa v strihu COMFORT FIT, ktorý nie je zúžený v páse. Vy sa tak môžete bez obáv voľne pohybovať, čo oceníte na obchodnom jednaní alebo aj na tanečnom parkete. Na saku nájdete zošikmené vrecká, ktoré navyše opticky zoštíhlia vašu postavu. Módna návrhárka Dagmar Zbořilová ozvláštnila oblek prešívanou klopou a prednými vreckami, ktoré vám dodajú eleganciu.

Najväčšou výhodou tohto obleku je 71 % podiel vlny, ktorý zaisťuje, že je oblek veľmi priedušný. V lete vás tak v obleku nebude trápiť teplo. Vlna vás totiž príjemne schladí. Vďaka 29 % polyestru vydrží oblek nepokrčený, ako z časopisu. Veľkou výhodou saka je i podšívka so 45 % podielom meďnatého vlákna, ktoré odvádza vlhkosť.

Oblek Geratti vynosíte aj s košeľou na rozhalenku

Oblek COMFORT FIT Geratti stojí 525,06 € a hodí sa nielen na každodenné nosenie do práce, ale tiež na svadbu alebo ples.

Pôvodná cena: 525,06 €
Nová výpredajová cena: 210,02 €
Ušetríte: 315,04 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Dajte si pozor na výber obuvi. Nie každá spoločenská obuv sa hodí ku každému obleku. Pozrite sa, ako správne vybrať k obleku topánky.

Mohlo by vás zaujímať