Obleky

Pánsky oblek BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit

Hľadáte horúcu novinku vo svete pánskej spoločenskej módy? Patríte k mužom, ktorí chcú svojim oblečením urobiť skvelý dojem a radi pútajú pozornosť výnimočnými outfitmi? Potom je pánsky oblek v tmavom odtieni bordó BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit ušitý priamo pre váš vycibrený štýl.

Ukážte svoj štýl a osobnosť

Návrhári značky BANDI pripravili jedinečný oblek pre mužov, ktorí sa neboja vyčnievať z davu a radi sa obliekajú v štýle svetových módnych trendov. Bordó oblek BANDI Artemio nie je možné prehliadnuť. Tento nevšedný odev s výrazným farebným akcentom nechá vyniknúť vašu osobnosť a sebavedomie.

Jedinečný pánsky oblek BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit – ukážka štýlového outfitu do práce

Originálny outfit do práce, aj do spoločnosti

Výrazne farebný oblek BANDI Artemio Marsala je vhodný pre všetky typy formálnych aj neformálnych outfitov na spoločenské aj pracovné udalosti. Nezabudnuteľný dojem celkom určite zanecháte na každej manažérskej porade, pracovnom obede alebo obchodnom rokovaní.

Najlepším dojmom zapôsobíte aj na všetkých denných a večerných oslavách. Na svadbu odporúčame váš slávnostný outfit doplniť elegantnou vestou, štýlovým motýlikom a decentnou vreckovkou. Tak, aby ste farebne ladili s nevestou, alebo partnerkou.

Spoločenský oblek BANDI Artemio Marsala ako dokonalý svadobný outfit s motýlikom a pierkom pre ženícha

Užite si každý večer v spoločnosti

Na večerné príležitosti ako sú plesy, koktejly, návšteva divadelného predstavenia, či opery, odporúčame k obleku BANDI Artemio tmavú, alebo čiernu košeľu. Aj kravata je vhodná v tmavšom odtieni a s jemnou štruktúrou. K dokonalosti dovediete svoj večerný outfit výberom správnej vreckovky, spoločenskej koženej obuvi a opasku.

V netradične farebnom pánskom obleku BANDI Artemio Marsala si vychutnáte aj každú večernú udalosť

Neprehliadnuteľný štýl na voľný čas

Ste radi stredobodom pozornosti v každej spoločnosti? V pánskom obleku BANDI Artemio Marsala urobíte perfektný a nezabudnuteľný dojem na vaše okolie rovnako aj pri šálke dobrej kávy v obľúbenej kaviarni, na nedeľnom výlete s rodinou, či priateľmi, ako aj na vernisáži moderného umenia.

Tip

Chcete zabodovať na ďalšom rande? V ležérnej, nedbalo elegantnej kombinácii obleku BANDI Artemio Marsala s pánskym svetrom alebo rolákom BANDI necháte vyniknúť svoj vycibrený vkus a zaujmete partnerku originálnym štýlom a charizmatickou osobnosťou.

Elegantná voľnočasová kombinácia pánskeho obleku BANDI Artemio Marsala so štýlovým rolákom BANDI

Obľúbený strih, výnimočný dizajn

Pánsky oblek BANDI Artemio je navrhnutý v mierne zoštíhlenom strihu Tailored Fit. Tento strih ocenia muži štíhlej a štandardnej postavy, ktorí si radi doprajú pohodlie, vysoký komfort a voľnosť pohybu.

Výnimočný oblek zaujme na prvý pohľad neokázalou farebnosťou. Výrazná bordó farba látky ladí s mnohými rôznymi odtieňmi košieľ, svetrov, rolákov, kravát a ďalších doplnkov. Preto môžete s oblečením experimentovať, ľahko vytvárať originálne kombinácie a napokon ukázať aj svoj osobitný štýl.

Cena obleku BANDI Artemio Marsala, Tailored Fit je 373,40 €

Tip

Hľadáte elegantný kabát na zimu, alebo štýlový plášť do jesenného sychravého počasia? Popozerajte si hrejivé a pohodlné kabáty, plášte a trenčkoty BANDI. Perfektne sa hodia nie len ku spoločenskému obleku, ale aj k voľnočasovému saku, chinos nohaviciam i rifliam.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných módnych poradcov. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do pohodlného kresla a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradia vám s výberom obleku, vhodnej obuvi a všetkých doplnkov.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Mohlo by vás zaujímať