Obleky

Pánsky oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit

Radi ukazujete svoj jedinečný štýl originálnym oblečením? Návrhári značky BANDI práve pre vás pripravili unikátny oblek Raniero Marsala v tmavom odtieni bordó. Jeho intenzívna farba ponúka nový rozmer outfitov na všetky pracovné a spoločenské príležitosti.

Nevšedný outfit profesionála

Nekonvenčný model Raniero je veľmi elegantným oblekom do práce, v ktorom zanecháte nezabudnuteľný dojem naozajstného profesionála. Zapôsobíte na svojich kolegov v kancelárii aj na obchodných partnerov počas dôležitého rokovania. Skvelý dojem urobíte na každom firemnom večierku.

Pánsky oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit dodá ráznosť každému profesionálovi

Ženích, ktorého neprehliadnete

Výrazná a nepatrne extravagantná farba obleku BANDI Raniero upúta na prvý pohľad a pritiahne pozornosť. Tento výnimočný model pre ženícha preto odporúčame na moderný, honosný typ svadby s kreatívnou koncepciou. Pod holým nebom na rozkvitnutej lúke, v luxusnom hoteli či v zámockej kaplnke.

Pánsky oblek BANDI Raniero Marsala ako dokonalý outfit pre ženícha s kontrastnou vestou a svadobným pierkom

Viete ako dodať vášmu svadobnému obleku eleganciu? Doplňte ho štýlovou kontrastnou pánskou vestou. Dokáže celý outfit povzniesť na ešte vyššiu úroveň. Navyše vám umožní odložiť si sako po obrade bez toho, aby ste porušili spoločenskú etiketu.

Kúzlo a šarm do večernej spoločnosti

Ukážte svoj jedinečný štýl a originalitu aj na večerných spoločenských podujatiach. Spolu s tmavou košeľou, štýlovou vestou a slávnostnou kravatou si z obleku vytvoríte ideálny večerný outfit. Svojím šarmom dokonalého elegána môžete očariť celé okolie na plese, v divadle aj na večernom kokteile.

V pánskom obleku BANDI Raniero Marsala si užijete večernú zábavu v spoločnosti

Voľný čas vo veľkom štýle

Chcete využiť potenciál obleku Raniero aj vo voľnom čase? Vyzerať dokonalo a cítiť sa uvoľnene môžete aj vo svojom obľúbenom podniku pri pohári dobrého vína s priateľmi. Vymeňte len košeľu za jeden z elegantných svetrov alebo rolákov BANDI a užívajte si chvíle odpočinku s dobrým pocitom, že vám to naozaj pristane.

Pánsky oblek BANDI Raniero Marsala v detaile nekonvenčného a originálne farebného slávnostného outfitu

Kvalitné spracovanie a maximálny komfort

Mierne zúžený strih Slim Fit vyhovuje mužom so štíhlou a štandardnou postavou, ktorým ponúka maximum pohodlia a voľnosť pri pohybe či dlhšom sedení. Prvotriedny materiál je vhodný na každodenné nosenie. Vďaka kvalitnému spracovaniu si oblek dlho zachová svoj pôvodný vzhľad.

Cena obleku BANDI Raniero Marsala, Slim Fit je 373,40 €. Jeho intenzívna farba krásne ladí s mnohými svetlými aj tmavými odtieňmi spoločenských košieľ, pánskych viest, kravát a ďalších módnych doplnkov.


Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy BANDI

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov. Pomôžu vám s výberom spoločenského aj voľnočasového pánskeho oblečenia, koženej obuvi a módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať