Obleky

Modrý pánsky oblek BANDI Arturo Slim Fit

Ideálna voľba do práce i na svadbu

Hľadáte netradičný oblek, v ktorom zaujmete na svadbe, oslavách jubilea, ale aj v práci? V tom prípade je pre vás model Arturo dokonalou voľbou. Svetlomodrá farba rozjasní a oživí váš outfit a navodí pocit sviežosti. Perfektne sa hodí na denné spoločenské akcie i bežné nosenie v jarných a letných mesiacoch do práce.

Modrý pánsky oblek BANDI, Arturo, Slim Fit, spoločenský outfit
Modrý pánsky oblek BANDI, Arturo, Slim Fit, spoločenský outfit

Dômyselné detaily, ktoré zaujmú

Zoštíhlený strih SLIM FIT je ideálnou voľbou pre mužov so štíhlou a štandardnou postavou. Módna návrhárka Olga Jeřábková doplnila oblek štýlovými detailmi, ako sú prešité klopy či prekladané gombíky. Zošikmené vrecká nielenže opticky zvýraznia mužné rysy vašej postavy, ale zdôraznia tiež pocit štíhlosti v oblasti pása.

Modrý pánsky oblek BANDI, Arturo, Slim Fit

Jedinečný materiál vás nikdy nesklame

Oblek zaujme nielen nadčasovým strihom, ale tiež látkou, ktorú z 50 % tvorí vlna. Kombinácia moderných materiálov zaisťuje, že sa oblek hodí na celodenné nosenie. Je priedušný a nekrčí sa, takže v ňom budete vždy vyzerať upravene. Navyše je tiež príjemný na dotyk.

Modrý pánsky oblek BANDI Arturo Slim Fit – pracovný outfit

Pocit jedinečného komfortu získate aj vďaka špeciálnej podšívke, ktorá je zo 45 % tvorená tkaninou z meďnatého vlákna. Ide o ľahký, ochladzujúci materiál, ktorý skvelo odvádza vlhkosť. Vďaka tomu sa aj počas teplých dní budete cítiť v obleku príjemne.

Cena elegantného obleku je 492,02 € a rozhodne by tento svieži model nemal vo vašom šatníku chýbať.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne. Pozrite sa, kde máte najbližšiu predajňu Pánskych oblekov BANDI. Odborní poradcovia vám ochotne poradia, ako vybrať správnu veľkosť, prípadne môžete využiť úpravy obleku, ktoré vám zaistí krajčírka priamo v predajni.

Tip pre vás

Oblek sa nezaobíde bez správne zvoleného opaska. Prečítajte si, aký opasok si vybrať k obleku, aby ste boli oblečení správne.

Mohlo by vás zaujímať