Obleky

Pánsky oblek BANDI Boscetti Blu, Tailored Fit

Nechajte sa unášať na vlnách elegancie a luxusu v pánskom vlnenom obleku Boscetti Blu z prémiovej kolekcie BANDI pre váš dokonalý vzhľad. Jeho sýto modrý odtieň vo farbe neskrotného oceánu nabáda k novým zážitkom a dobrodružstvám v pracovnom a spoločenskom živote.

Originál v klasickom štýle

Intenzívna farebnosť a krása predurčuje model Boscetti pre originálny styling klasických a moderných outfitov. Veľmi jednoducho ho doladíte košeľami a doplnkami rôznych farieb a vzorov. Váš osobitý štýl tak perfektne vynikne v zamestnaní, na kultúrnych a slávnostných udalostiach.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Boscetti Blu – ukážka manažérskeho outfitu

Elegancia profesionála

Výnimočne, elegantne a sebavedomo – presne tak se budete cítiť v štýlovom modeli BANDI Boscetti. Exkluzívny oblek je ideálna voľba do formálneho prostredia kancelárie a aj nekompromisného sveta biznisu. Skvelo v ňom zapôsobíte pri obchodnom jednaní a tiež na medzinárodnej konferencii.

Dvojdielny oblek BANDI Boscetti s pánskou vestou Lugio Blu v modernom outfite profesionálov

Všestrannosť obleku vám umožní hladko prejsť od kancelárskeho outfitu k formálnemu štýlu na schôdzky s partnermi či klientami až po uvolnený poobedný styling vhodný do kaviarne. Jeho flexibilitu oceníte vo svojej kancelárii a aj na služobných cestách.

Osvieženie na svadby a slávnostné udalosti

Svadobný outfit z modrého obleku BANDI Boscetti, slávnostnej košele a módnych doplnkov vám dodá svieži pôvab a iskru mladistvej elegancie. Svojím jedinečným štýlom zapôsobíte tiež pri ďalších slávnostných udalostiach. Vyniknete na honosnom brunchi, letnom večierku a aj oslave jubilea.

Dvojdielny pánsky oblek Boscetti doplňte na slávnostnej udalosti decentnou kravatou a kontrastnou vestou

Dokonalosť remesla a designu

Prémiová kvalita látky a majstrovsky spracované detaily, ktorými je prešívanie saka, ostro rezané klopy alebo šikmé vrecká pridávajú obleku Boscetti na elegancii a štýlovej výnimočnosti. V spojení s minimalistickým dizajnom tak oblek získáva pečať moderného výstredného luxusu.

Detail dokonale prevedenej výšivky obleku Boscetti Blu

Honosná modrá látka so 70% obsahom najjemnejšej vlnenej priadze spolu s oblekovou podšívkou s bohatým zastúpením medených vlákien ponúka dokonalý komfort a slobodu pohybu pre pravidelné nosenie po celý rok. Obľúbený strih Tailored Fit ocenia predovšetkým muži štandardnej a štíhlej postavy.

Cena pánskeho obleku BANDI Boscetti Blu je 571,72 €. Elegantný model vylepšite koženou šnurovacou obuvou a opaskom v rovnakom odtieni pre formálne príležitosti alebo bielymi teniskami a volnočasovým opaskom pre chvíle voľna a pohody.

Tip pre vás:

Pohodlná štýlová vesta k obleku

Pre kvapku rafinovanej elegancie naviac doplňte pánsky oblek Boscetti štýlovou vestou Lugio Blu v rovnakej farbe a dizajne. Skvelo ju využijete v outfite do práce, na společenské udalosti a vo voľnom čase. Umožní vám tiež vo vhodnú chvíľu odložiť sako a dopriať si väčšie pohodlie.

Pánska vesta BANDI Lugio Blu zdôrazní vašu eleganciu

K obleku doporučujeme

K novému značkovému obleku si tiež obstarajte praktického společníka na cesty do práce. Kožená taška na notebook spoľahlivo ochráni všetky vaše veci a podtrhne eleganciu a štýl profesionála.


Navštívte značkovú predajňu BANDI

Príďte do vašej nejbližšej značkovej predajne BANDI a oblek Boscetti Blu si vyskúšajte. Nechajte si poradiť od profesionálov pri šálke lahodnej kávy BANDI alebo iného osviežujúceho nápoja. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom košieľ a doplnkov a ukážu, ako všetko perfektne skombinovať a doladiť k dokonalosti.

Vždy tak, aby ste vyzerali skvelo a cítili se pohodlne.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať