Obleky

Pánsky oblek BANDI Cavalori Indaco, Tailored Fit

Vykročte v ústrety novým zážitkom v kobaltovomodrom obleku BANDI Cavalori Indaco. Originálny model je navrhnutý pre svet, v ktorom prvý dojem a dokonalý vzhľad môžu rozhodnúť o vašom úspechu. Do pracovného a spoločenského šatníka moderných mužov prináša výnimočný štýl a eleganciu.

Originálny modrý odtieň obleku Cavalori pristane svetlým aj tmavým typom mužov

Dokonalosť profesionála

Hľadáte štýlový outfit do práce? Svieža vznešenosť obleku BANDI Cavalori a jeho kráľovsky modrý odtieň plný energie sú stelesnením súčasných módnych trendov a dizajnu. Bezchybným vzhľadom a dojmom profesionála zapôsobíte v kancelárii aj na dôležitej firemnej porade.

Pánsky oblek Cavalori vo výraznom modrom odtieni výborne oživí vaše pracovné outfity

Elegancia do spoločnosti

Výrazný modrý oblek Cavalori je ako stvorený na kreatívny styling vašich outfitov. Zažiarite v ňom na všetkých denných spoločenských príležitostiach i oslavách. Spolu s kontrastnou vestou a slávnostnou kravatou či motýlikom oslníte jedinečným štýlom na svadbe, oslave narodenín aj významnom jubileu.

Pánsky oblek BANDI Cavalori ponúka mimoriadnu eleganciu na všetky príležitosti

Slávnostné outfity na jarné a letné oslavy

Model BANDI Cavalori predstavuje ideálny spoločenský oblek na jarné a letné obdobie plné farieb, slnka a osláv. Ženích v ňom upúta pozornosť nevesty a všetkých hostí na svadbe pod holým nebom, v luxusnom hoteli aj v historického zámku za romantickej atmosféry.

Ženích v pánskom obleku BANDI Cavalori zažiari na všetkých typoch svadby

S pánskym oblekom BANDI Cavalori získate viac než len štýlový outfit do formálneho prostredia. Jednoducho si vytvoríte nenútené kombinácie len s košeľou a bielymi teniskami. Svoj dokonale ležérny vzhľad doladíte aj pohodlnými koženými mokasínami.

Dizajn plný energie

Oblek je ukážkou majstrovského krajčírstva, ktoré spája tradíciu s inováciou. Štýlovo čisté línie so šikmými vreckami a jedným rázporkom saka to len potvrdzujú. Výrazná modrá farba obleku prináša mladistvú energiu vašim outfitom a vystihuje aktívny životný štýl moderných mužov.

Detail prvotriednej látky a kvalitného spracovania pánskeho obleku Cavalori Indaco

Prednosti obľúbeného strihu Tailored Fit modelu Cavalori ocenia predovšetkým muži so štíhlou, štandardnou a mierne nekonfekčnou postavou. Ponúka vám dokonalý štýl, maximálne pohodlie a maximálnu voľnosť pri pohybe aj dlhšom sedení.

Cena pánskeho obleku BANDI Cavalori Indaco je 521,17 €. Výnimočný komfort modelu umocňuje prvotriedna látka s vysokým podielom vlny a unikátna podšívka s meďnatým vláknom, ktorá zabezpečí dokonalú termoreguláciu po celý rok.

Pôvodná cena: 521,17 €
Nová akčná cena: 321,17 €
Ušetríte: 200,00 €
Akcia platí len do 30. 4. 2024!

Tip pre vás

Nosíte oblek do práce na dennej báze? Venujte pozornosť starostlivému výberu a nákupu košieľ a kravát. Obliekanie tak bude každé ráno o niečo pohodlnejšie. Neskôr si navyše rýchlou výmenou kravaty vytvoríte dokonalý outfit na večer. Prečítajte si článok „Zmeňte svoj pracovný outfit na slávnostný jediným krokom“.


K obleku odporúčame

Doprajte svojmu elegantnému outfitu ležérny nenútený nádych. Kúpte si kožené mokasíny BANDI a vykročte štýlovo do ulíc mesta za kultúrou alebo na pohár vína so svojimi priateľmi.


Navštívte značkovú predajňu BANDI

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a doprajte si luxus s vlastným odborným poradcom. Ochotne vám pri šálke vynikajúcej kávy BANDI pomôže s výberom správnej veľkosti a strihu obleku, košele a všetkých módnych doplnkov. Poradí, ako všetko správne skombinovať podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať