Obleky

Pánsky oblek BANDI, Ergano, Tailored Fit

Vzor materiálu, ktorý nikdy nevyjde z módy. Legendárne a tak veľmi obľúbené káro. Pánsky oblek BANDI, Ergano, Tailored Fit nechá vyniknúť vašu osobnosť, či už sa budete chystať do práce alebo na oslavnú udalosť, akou je svadba, oslava jubilea či ples.

Vďaka svojej farbe a vzoru oblek využijete nielen v zimnom, ale aj v letnom období. Odporúčame ako ideálny model na akúkoľvek dennú alebo večernú udalosť.

Pánsky oblek BANDI, model Ergano

Vlnený oblek na každú príležitosť

Pánsky oblek BANDI Ergano je navrhnutý v strihu Tailored Fit. Tento strih ocenia muži so štíhlou a štandardnou postavou, ktorí si radi doprajú pohodlie a voľnosť pri pohybe.

Materiál s vyšším podielom vlny je vhodný na každodenné nosenie. V lete určite oceníte jeho priedušnosť. Pri chladnejšom počasí naopak materiál udržuje teplotu.

Pánsky oblek BANDI, model Ergano

Pánsky oblek BANDI Ergano kúpite za 521,17 €

Pánska vesta vytvorí iný outfit

Elegantný oblek BANDI Ergano odporúčame doplniť štýlovou pánskou vestou BANDI Eligio z rovnakého materiálu. Vďaka tomu, že károvaná látka má v sebe rôzne farebné odtiene, môžete vestu ľahko kombinovať s ďalšími oblekmi. Vytvoríte si tak vlastný outfit v originálnom štýle.

Tento model pánskej vesty skombinujete aj s ďalšími modelmi voľnočasových nohvíc a košieľ. Pomocou správnych doplnkov vytvoríte veľa rôznych outfitov od slávnostného až po ležérny voľnočasový.

Pánsky oblek BANDI, model Ergano

Cena pánské vesty Eligio je 146,86 €.

Pôvodná cena: 146,86 €
Nová výpredajová cena: 88,12 €
Ušetríte: 58,74 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si v pokoji kávu BANDI a preberte spolu, na akú udalosť sa chystáte a aké sú vaše predstavy.

V prípade potreby je vám k dispozícii odborná krajčírka, ktorá váš vybraný oblek upraví na mieru tak, aby ste vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Tip navyše

Viete, že v BANDI môžete získať krajčírsku úpravu obleku na mieru úplne zadarmo? Prečítajte si, čo je potrebné urobiť, aby ste mohli využiť AKCIU ÚPRAVA OBLEKU ZADARMO.

Mohlo by vás zaujímať