Obleky

Pánsky oblek BANDI Estatio, Azzur, Tailored Fit

Pánsky oblek Estatio, Azzur patrí do kolekcie modelov New Season 2023, ktoré návrhári značky BANDI pripravili predovšetkým na letné obdobie. V kolekcii prevažujú obleky svetlých odtieňov vhodné na nosenie počas dňa.

Svieža, svetlomodrá farba modelu Estatio vonia letom a určite oživí váš šatník. Oblek, ktorý využijete na každú dennú príležitosť, odporúčame ako dokonalý outfit na letnú svadbu.

Pánsky oblek BANDI, model Estatio – FOTKA BUDE VYMĚNĚNA POZDĚJI

Letný oblek na celý deň

Univerzálny oblek využijete tiež v práci, či už sa chystáte do svojej kancelárie alebo budete prednášať na konferencii. Skvelý dojem urobíte aj na vašich obchodných partnerov počas pracovného obeda.

Strih obleku Tailored Fit vyhovuje mužom štandardnej postavy. Vďaka šikmým bočným vreckám saka a zapínaniu na jeden gombík oblek opticky zoštíhľuje postavu. Nekrčivý materiál sa ľahko udržiava a dopraje vám dostatok pohodlia, komfortu a voľnosti po celý deň, ako aj počas horúceho leta.

Outfit pre ženích na letnú svadbu

Správnou kombináciou obleku s košeľou, kravatou a ďalšími prvkami oblečenia získate dokonalý outfit pre ženícha. Ľahko ho dozdobíte pierkom pre ženícha na chlopni obleku. Kravatu môžete nahradiť elegantným motýlikom alebo regatou, čo určite vyzdvihne váš štýl.

Odporúčame napr. kombináciu so svetlosivou vestou Zaccario Grigio, ušitú z oblekovej látky. Vďaka tomu môžete sako bez obáv odložiť bez toho, aby ste sa previnili proti pravidlám spoločenskej etikety. Navyše budete stále vyzerať elegantne a upravene.

Ďalšou možnosťou pre ženícha je kombinácia s tmavomodrou vestou Corsini, ktorá so svetlým oblekom vytvára zaujímavý kontrast. Kombinácie viacerých farieb hovoria o vašom dobrom vkuse, kreativite a sebavedomí.

Outfit na slávnostnú príležitosť

Na letné slávnostné udalosti využijete pánsky oblek BANDI Estatio s jednofarebnou kravatou a farebne zladenou pastelovou vreckovkou.

Môžete zvoliť klasicky bielu košeľu, ale odporúčame farebnosť košieľ meniť pravidelne. Z tohto dôvodu by vo vašom šatníku nemala chýbať ich rôznofarebná dostatočná zásoba. Vyskúšajte a vyberte si zo širokej palety farebných značkových košieľ BANDI.

Cena pánskeho obleku BANDI ESTATIO je 412,28 €

Náš tip:

Ani štíhli muži o nič neprídu. Návrhári kolekcie BANDI New Season 2023 pre nich pripravili pánsky oblek BANDI Dorrine, Azzur z rovnakej látky, navrhnutý v strihu Slim Fit.


Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na obliekanie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si šálku BANDI kávy a prediskutujte spolu, na akú udalosť sa chystáte, prípadne, či máte nejaké želanie.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Mohlo by vás zaujímať