Obleky

Pánsky oblek BANDI Estatio Azzur, Tailored Fit

Premeňte každú letnú udalosť v okamih, kedy môžete zažiariť! Originálny oblek BANDI Estatio vo sviežom, svetlomodrom odtieni nechá vyniknúť váš jedinečný štýl a eleganciu na každej spoločenskej a kultúrnej slávnosti. Doporučujeme na letné svadby a poobedné párty pod šírym nebom.

Osviežujúca elegancia

Spoločenský oblek BANDI Estatio Azzur vo farbe letnej oblohy prináša do vášho šatníka neopakovateľný štýl, osobitosť a mimoriadnu variabilitu. Veľmi ľahko ho doladíte košeľami a doplnkami presne podľa vášho vkusu a príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Pánsky oblek BANDI Estatio Azzur vám dodá eleganciu na slávnostných letných udalostiach

Dokonalý outfit pre ženícha

Rozjasnite svoj svadobný outfit originálnym oblekom BANDI Estatio. V klasickom stylingu spolu s bielou košeľou a slávnostnou kravatou si zachováva vysokú formálnosť na tradičnej svadbe. Jeho svetlomodrý odtieň priamo nabáda k tvorbe kreatívnych outfitov na netradičnej svadbe pod šírym nebom alebo v obľúbenom boho štýle.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Estatio s vestou Zaccario v letnom svadobnom outfite pre ženícha

Tip

Pánska vesta k obleku vám dodá mimoriadnu eleganciu. Umožní vám si na svadbe odložiť sako mimo hlavného obradu a dopriať si väčšie pohodlie. Doporučujeme kontrastnú kombináciu, napr. s béžovo-pieskovým alebo tmavomodrým, károvaným modelom. Ukážete tak skvelý vkus a sebavedomie.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Estatio Azzur s vestou Corsini v slávnostnom stylingu pre svadobného hosťa

S noblesou na slávnostné udalosti

Na letné krstiny, záhradné oslavy a iné oslavné príležitosti doplňte oblek BANDI Estatio jednofarebnou kravatou a ladiacou vreckovkou. Vaša elegancia a noblesa skvelo vyniknú v kombinácii s bielou košeľou a štýlovými kúskami v obľúbených pastelových farbách.

Pánsky oblek BANDI Estatio Azzur – ukážka slávnostného outfitu

Pohodlie a štýl do slnečného obdobia

Jednoduchý moderný design obleku zvýrazňujú šikmé bočné vrecká saka a zapínanie na jeden gombík. Strih Tailored Fit vyhovuje mužom štíhlej, štandardnej a tiež jemne nekonfekčnej postavy. Jedinečný materiál s vyváženou prímesou elastanu sa ľahko udržuje, nekrčí a dopraje vám maximálny komfort.

Pánsky oblek BANDI Estatio – detail sviežej svetlomodrej látky

Cena pánskeho obleku BANDI Estatio je 412,28 €. Využite osviežujúcu krásu svetlého obleku na letnej dovolenke alebo vo vašom obľúbenom podniku s priateľmi pri šálke kávy či pohári vína. Vyskúšajte ležérny štýl len s košeľou a rozhalenkou spolu s pohodlnými mokasínami alebo bielymi teniskami.

Pôvodná cena: 412,28 €
Nová akčná cena: 212,28 €
Ušetríte: 200,00 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024!

Tip pre vás:

Chcete v lete zdôrazniť svoju štíhlu či atletickú postavu dokonalým spoločenským oblekom? Návrhári značky BANDI práve pre vás pripravili štýlový model BANDI Dorrine Azzur z rovnakej látky ako Estatio Azzur, navrhnutý v strihu Slim Fit.


Príďte si vyskúšať oblek a vychutnať skvelú kávu

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a nechajte si poradiť od znalcov na pánsku módu. Zatiaľ čo si vy budete vychutnávať lahodnú kávu či iný osviežujúci nápoj, odborní poradcovia vám pomôžu nakombinovať outfity na každú príležitosť, vybrať vhodnú obuv alebo opasok k obleku.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvele.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať