Obleky

Pánsky oblek BANDI Giante Marin, Tailored Fit

Ukážte svoj jedinečný štýl a staňte sa stredom pozornosti na každej spoločenskej udalosti v originálnom vlnenom obleku BANDI Giante. Luxusný model z kolekcie nových pánskych oblekov BANDI v tmavomodrom odtieni s decentne kockovaným vzorom dodá vášmu vzhľadu nevšedný šarm.

Legenda v modernom štýle

Obľúbený vzor v štýle „gingham“ je ikonickým prvkom pánskej módy. Legendárna kocka v jedinečnom poňatí návrhárov značky BANDI ponúka vašim outfitom dokonalé spojenie tradičnej elegancie a moderného dizajnu. Oblek Giante nechá vyniknúť vašu individualitu v kancelárii a každej spoločnosti.

Vlnený oblek BANDI Giante Marin s kontrastnou vestou a regatou – skvelá voľba pre ženícha

Štýlové outfity profesionálov

Moderný dizajn a svieži štýl tmavomodrého obleku BANDI Giante iste ocení každý úspešný profesionál. Pre váš originálny elegantný vzhľad doplňte modrý oblek svetlou spoločenskou košeľou a tmavou bordovou kravatou so vzorom. Posilníte tak svoj obraz dôveryhodnosti a sebavedomia.

Luxusný oblek BANDI Giante Marin v štýlovom outfite do práce

Luxus a elegancia na svadby a ďalšie slávnosti

Hľadáte výnimočný oblek na denné a večerné oslavy? V luxusnom modeli Giante Marin skvelo zapôsobíte na svadbe, oslave jubilea a aj na plese. Neodolateľnou eleganciou a hravými odleskami tmavomodrej látky v paprskoch zapadajúceho slnka okúzlite vysnívanú ženu ako dokonalý ženích.

Kontrastná vesta s elegantnou regatou dodajú outfitu pre ženícha slávnostnejší nádych

Komfort a prvotriedny dizajn

Materiál vlneného obleku Giante mužom zaručí maximálne pohodlie pri nosení. Podšívka saka s medeným vláknom skvelo odvádza vlhkosť a príjemne chladí aj v horúcich dňoch. Ostro rezaná fazóna saka a slávny kockovaný vzor obohacujú luxusný oblek o moderné dizajnové prvky.

Detail luxusnej látky a špičkového spracovania obleku BANDI Giante Marin

Obľúbený strih Tailored Fit ocenia muži s vysokými nárokmi na pohodlie a štýl. Nechá vyniknúť silné stránky vašej postavy a poskytne vám maximum voľnosti. Šikmé vrecká na saku obleku opticky zoštíhľujú a dodajú vašim outfitom moderný a uvoľnený vzhľad.

Cena pánského obleku BANDI Giante Marin je 528,90 €. Dopřejte si nádech elegance a stylu v originálně provedeném obleku, ve kterém vzbudíte zájem a respekt svého okolí.

PREKLAD TABUĽKY: Cena pánskeho obleku BANDI Giante Marin je [crmProduct_1_cena]. Doprajte si nádych elegancie a štýlu v originálne prevedenom obleku, v ktorom vzbudíte záujem a rešpekt svojho okolia.

Tip pre vás

Chcete oživiť svoj elegantný štýl pre neformálne udalosti? Využite všestrannosť obleku Giante, skombinujte sako s voľnočasovou košeľou alebo svetrom a doplňte voľnočasovými nohavicami v módnych farbách.

Pozrite sa na článok „Neuškoďte si zlým výberom farby košele v práci alebo v spoločnosti“ a inšpirujte sa námetmi, ako si vybrať vhodnú košeľu k svojmu outfitu.


K obleku doporučujeme

Pridajte svojmu outfitu štipku originality a rafinovanej elegancie kontrastnou pánskou vestou. Skvelo ju využijete do práce, na spoločenské udalosti a voľný čas. Umožní vám tiež vo vhodnej chvíli odložiť sako, užívať si pohodlie a zachovať dokonalý vzhľad.


Navštívte predajňu BANDI

Navštívte najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov, ktorí vám pomôžu vybrať spoločenské a voľnočasové oblečenie tak, aby vám dokonale sedelo a cítili ste sa v ňom komfortne. Nechajte se hýčkať pri šálke vynikajúcej kávy alebo poháriku vína a rozhodujte sa o výbere oblečenia v pokoji na základe osobnej skúsenosti a odborných informácii.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať