Obleky

Pánsky oblek BANDI model Henrite Antracit Slim Fit

Tmavosivý oblek je vysoko univerzálny typ obleku, vhodný ako do práce, tak pre denné i večerné slávnostné udalosti. Táto antracitová farba je najsvetlejšieho možného odtieňa na stupnici šedých farieb, ktorá je vhodná na večernú udalosť. Šedý oblek odporúčame okrem iného mužovi, ktorý vlastní iba jeden oblek.

Tmavosivá farba v odeve pôsobí vyspelo. Evokuje lojalitu, spoľahlivosť, praktickosť. Pre mladého muža, ktorý si chce získať rešpekt u kolegov a nadriadených, nie je čierna farba obleku najvhodnejšou voľbou. Čierna sa hodí skôr ako podčiarknutie už vybudovanej pozície.

Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit
Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit, denný outfit

Sivá je jedna z najpraktickejších farieb, oproti čiernej nie je tak tvrdá, zároveň je však rovnako nadčasová. Či už chce muž splynúť s davom alebo naopak vystúpiť z radu, šedá je skvelý základ pre potreby a štýlové zámery každej osobnosti.

Strih obleku Slim Fit odporúčame pre mužov so štandartnou či štíhlou postavou. Variabilita outfitu s týmto modelom obleku je veľmi pestrá. Jednoduchá zámena farby košele a kravaty zmení outfit zo zimného na letné alebo z denného na večerné. Zloženie materiálu: 50% vlna, 46% polyester, 4% elastan, podšívka: 54% polyester, 46% viskóza

Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit
Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit, večerný outfit

Vhodným výberom košele a doplnkov je možné dosiahnuť žiaduceho charakteru odevu pre danú udalosť.

 • Manažér (sivá je vhodná pre striktný „Business formal“ odev)
 • Bankový úradník a ďalšia „kancelárska pozícia“ (kombináciou s rôznymi košeľami môžeme „odstupňovať“ formálnosť tohto business obleku, biela formálnejšia ako svetlo modrá)
 • Svadba (ženích, svadobný hosť)
 • Iná denná slávnosť (výročie, oslava narodenín)
 • Podvečerný koktail, bar (posedenie s priateľmi, bar, rande)
 • Ples (ples tak, ako ho poznáme v našom slovenskom prostredí, nie „black tie“ udalosť)
  • Pre večerné udalosti slávnostného naladenia ako sú plesy, odporúčame kombináciu s čiernou košeľou a tmavými kravatovými doplnkami.
  • Tieto doplnky môžu byť ako výrazne texturované, tak hladké s vysokým leskom. Odporúčame jednofarebné doplnky, drobné vzory farebnosti „tón v tóne“.
  • Takto kombinovaný odev ocenia muži, ktorí preferujú jednoduchosť a sofistikovanosť zároveň. Toto je outfit pre mužov každého veku aj spoločenského postavenia. Mladí páni pri tomto outfite ocenia mužnosť a lichotivosť tmavých farieb, ktoré podporia sebavedomie. Starší muži naopak ocenia umiernenosť tohto outfitu, ktorý nechá vyniknúť charakteru samotného nositeľa.
 • K outfitu zvoľte pánsku spoločenskú obuv a opasok v čiernej farbe.

Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit
Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit, večerný outfit

Cena pánskeho obleku BANDI Henrite je 521,17 € a môžete si ho obliecť či už do práce alebo na spoločenské udalosti.

Keď poradia odborníci BANDI, oblek vám padne dokonale

Príďte si pánsky oblek BANDI vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy vám odborní poradcovia pomôžu vybrať tú správnu veľkosť. Poradia vám, ako a s čím oblek kombinovať, aby ste vyzerali skvelo.

Zohľadnia váš typ, strih aj farbu vlasov, odtieň pleti, siluetu postavy a pomôžu všetko doladiť do posledného detailu. Oblek, košeľu, kravatu alebo motýlik, opasok, manžetové gombíky, vhodnú spoločenskú obuv a zodpovedajúce ponožky a nakoniec kabát, nech je váš plesový outfit dokonalý.

Viete, že u nás v BANDI môžete získať krajčírsku úpravu obleku na mieru úplne zadarmo? Prečítajte si, čo je potrebné urobiť, aby ste mohli využiť AKCIU ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA

Mohlo by vás zaujímať