Obleky

Pánsky oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit

Luxusný vlnený oblek Isideo Marin z kolekcie nových modelov BANDI nesmie vo vašom šatníku rozhodne chýbať. Elegantný tmavomodrý oblek sa hodí do práce aj na každú dennú a večernú spoločenskú príležitosť. A to v ktoromkoľvek ročnom období. Odporúčame mužom, ktorí sa vyžívajú v súčasných módnych trendoch.

Pánsky oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit

Základom je farba

Tmavomodrá farba sa ľahko kombinuje so všetkými ďalšími odtieňmi. Vďaka tomu môžete k obleku striedať svoje obľúbené košele aj kravaty. Na danú príležitosť a podľa svojho vkusu si ľahko vytvoríte vkusné a konzervatívne outfity, štýlovo nadčasové aj hravo nenútené.

Profesionál každou bunkou

Potrebujete oblek, v ktorom urobíte dokonalý dojem v práci? Značkový model BANDI Isideo je ideálnou voľbou na každú pracovnú príležitosť. Zapôsobte ako dokonalý profesionál v kancelárii na dôležitom obchodnom stretnutí, konferencii či firemnom večierku.

Pánsky oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit dodá mužovi vždy ráznosť a sebavedomie.

Do spoločnosti elegantne a štýlovo

Svadby, promócie, rodinné oslavy, ples, divadlo, na všetky tieto príležitosti a aj mnohé iné sa skvelo hodí pánsky oblek BANDI Isideo.

Jednoduchým výberom tmavšej spoločenskej košele a kravaty vytvoríte dokonalý outfit na ples. A pretože krása celku sa skrýva v detailoch, nezabudnite na hravý doplnok, vreckovku do vrecka saka.

Pánsky oblek BANDI, Isideo Marin, Tailored Fit spolu s vestou Aleco Marin, bielou košeľou a kravatou v odtieni bordó – inšpirácia na svadbu, ples či inú slávnostnú príležitosť.

Komfort za každých okolností

Prvotriedna látka obleku s 80 % podielom vlnenej priadze vyzdvihne jeho luxusný charakter a zároveň zaistí pohodlie pri nosení. Priedušná podšívka so špeciálnym meďnatým vláknom vám zabezpečí maximálny komfort. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám v lete v obleku nebude horúco a v zimných mesiacoch vás zas naopak príjemne zahreje.

Mužom so štíhlou a štandardnou postavou strih Tailored Fit skvele sadne a stále zanechá dostatok priestoru na pohyb.

Cena pánskeho obleku BANDI Isideo Marin, Tailored Fit: 579,52 €

Pôvodná cena: 579,52 €
Nová akčná cena: 379,52 €
Ušetríte: 200,00 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024!

Odporúčame k obleku

V zimnom období je vhodné si k pánskemu obleku zakúpiť kabát. Mal by byť vždy dostatočne dlhý, aby zakryl celú dĺžku saka. Pozrite si aktuálnu ponuku pánskych kabátov BANDI.

Pánsky oblek BANDI Isideo spolu so zimným kabátom BANDI

Navštívte najbližšiu značkovú predajňu BANDI

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI. Pri šálke lahodnej kávy BANDI alebo sviežeho drinku si v pohodlí vyberiete všetko, čo potrebujete. Venovať sa vám budú profesionálni odborní poradcovia. Ochotne so všetkým pomôžu a poradia vám s výberom košele a doplnkov na každú príležitosť.

Priamo v značkovej predajni je k dispozícii odborná pánska krajčírka, ktorá vám na mieru vašej postavy upraví vybrané oblečenie. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať