Obleky

Pánsky oblek BANDI Nocelli Nero, Tailored Fit

Máte radi nadčasovú, elegantnú klasiku? Chystáte sa na honosnú svadbu, prestížny ples alebo inú formálnu slávnosť? Čierny luxusný oblek Nocelli Nero z kolekcie nových modelov BANDI je potom presne pre vás.

Slávnostný oblek na výnimočné príležitosti

Slávnostný model BANDI Nocelli je navrhnutý ako klasický oblek s pompéznym dizajnom, vhodný na formálne spoločenské príležitosti, kde nie je predpísaný dress code Black tie. Luxusná čierna látka s jemným leskom umocňuje jeho prestížny charakter.

Luxusný dvojdielny oblek BANDI Nocelli Nero v jednoduchom stylingu na formálne slávnostné príležitosti

Elegancia na svadby v kostole aj na zámku

Budete sa ženiť a potrebujete dokonalý svadobný oblek? Luxusný oblek BANDI Nocelli je výbornou voľbou na klasické, formálne svadby v honosnom prostredí. V tomto štýlovo vycibrenom obleku pre výnimočné príležitosti bude ženích vždy dokonale elegantný, výrazný a neodolateľne mužný.

Spoločenský oblek BANDI Nocelli Nero – ukážka dokonalého svadobného outfitu pre ženícha

Štýlovo na plesy a večerné slávnosti

Užívate si spoločenský život plnými dúškami aj večer? Štýlový oblek Nocelli je skvelou voľbou aj na ďalšie oslavné spoločenské príležitosti, akými sú formálne plesy, návštevy divadiel alebo významné večere. Slávnostný outfit na večerné príležitosti ľahko dotvoríte košeľou v tmavej farbe spolu s tmavou kravatou.

Slávnostný čierny oblek BANDI Nocelli Nero ako základ elegantného večerného outfitu na ples, do divadla alebo koktailový večierok

Nadčasová klasika s pompéznym dizajnom

Luxusná čierna látka s decentnou textúrou a jemným leskom pridáva obleku jedinečný punc pompéznosti a slávnostný charakter. Tento nevšedný, kontrastný efekt využili návrhári značky BANDI na originálne ozdobné prvky, akými sú deliace lišty v chlopni saka a lemované vrecká na saku i oblekových nohaviciach.

Luxusná čierna látka s jemným leskom a zaujímavou textúrou dodáva obleku Nocelli slávnostný vzhľad

Obľúbený strih a prvotriedne spracovanie

Zúžený strih Slim Fit obleku BANDI Nocelli je vhodný pre mužov so štandardnou a štíhlou postavou, ktorí ocenia luxusný dojem a vysokú kvalitu spracovania tohto slávnostného modelu. Priedušná látka s podielom jemnej vlnenej priadze spolu s meďnatým vláknom v podšívke saka zaisťujú mužom maximálny komfort pri jeho nosení.

Investícia do luxusného pánskeho obleku BANDI Nocelli Nero v cene 501,73 € je veľmi výhodnou pre obohatenie slávnostných chvíľ vášho života.


Vyberte si vhodnú svadobnú košeľu

Vedeli ste, že svadobná košeľa by mala mať bielu, krémovú alebo smotanovú farbu? Svetlá farba náležite podčiarkne slávnostný tón svadobného outfitu. Pri výbere košele majte na pamäti, že by nemala byť príliš priliehavá, aby sa ženích necítil zviazane. Pozrite sa a vyberte si tú pravú pre vás.

Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke dobrej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu, a to nielen na slávnostné outfity, nemohli mať aj vy?

Jednoducho príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk profesionálov. O všetko ďalšie sa v pokoji, pri šálke lahodnej kávy BANDI, postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, vesty, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.

Akcia - úpravy oblekov zadarmo

Mohlo by vás zaujímať