Obleky

Pánsky smoking BANDI Rivello Nero, Tailored Fit

Čierny smoking je od nepamäti vrcholom elegancie. Ak sa chystáte na prestížny ples alebo inú formálnu slávnostnú udalosť, kde je predpísaný dress code Black tie, tak potrebujete smoking ako základ vášho spoločenského outfitu.

Ikonická a nadčasová klasika

Luxusný pánsky smoking BANDI Rivello Nero, Tailored Fit z najjemnejšej vlnenej priadze je vaším najlepším sprievodcom do sveta výnimočných okamihov. V tomto klasickom, štýlovo vycibrenom spoločenskom obleku na špeciálne slávnostné príležitosti budete vždy dokonale elegantní a neodolateľní.

V pánskom smokingu BANDI Rivello Nero, Tailored Fit urobíte úžasný dojem na všetkých významných spoločenských akciách

Luxusný oblek na mimoriadne slávnostné príležitosti

Pánsky smoking BANDI Rivello Nero sa dokonale hodí na slávnostné večere, galavečery, odovzdávanie cien, divadelné premiéry, opery alebo významné plesy. Luxusný oblek zo stopercentnej vlny v najvyššej kvalite zdôrazní váš šarm a osobnosť na každej slávnosti a špeciálnej spoločenskej príležitosti.

K smokingu neodmysliteľne patrí štýlový čierny motýlik, výnimočne môže byť aj farebný

Klasický dizajn v modernom prevedení

Pánsky smoking BANDI Rivello Nero spĺňa do poslednej bodky všetky pravidlá spoločenskej etikety a ponúka ešte oveľa viac. Nechýbajú mu žiadne klasické, obľúbené a špecifické módne detaily, ako sú gombíky, lišty na bočných vreckách, náprsné vrecko a šálové chlopne potiahnuté luxusnou lesklou látkou.

Ukážka lampasov smokingových nohavíc modelu BANDI Rivello a spoločenskej obuvi k smokingu

Smokingové nohavice tiež tradične zdobia na vonkajších stranách nohavíc typické lesklé lampasy. Nesporným benefitom modelu BANDI Rivello sú dve praktické inovácie – zadný rozparok saka a praktické pútka na nohaviciach.

Súčasťou outfitu je vždy biela košeľa s klasickým alebo smokingovým golierom, dvojitou manžetou so zapínaním na manžetové gombíky, motýlik a elegantná vreckovka 

Prvotriedny materiál a excelentné spracovanie

Luxusná látka smokingu BANDI Rivello Nero zo 100 % vlny v tej najvyššej kvalite umocňuje jeho prestížny charakter. Samozrejmosťou je vysoký podiel meďnatých vlákien v podšívke saka. Tá zabezpečí, že v lete oblek príjemne chladí a v zimných mesiacoch svojho nositeľa naopak zahreje.

Moderný, mierne zoštíhlený strih Tailored Fit je vhodný najmä pre mužov so štíhlejšou alebo štandardnou postavou, ktorí ocenia jeho vysokú eleganciu, precízne spracovanie a maximálnu pohodlnosť pri nosení.

Cena pánskeho smokingu BANDI Rivello Nero je 626,20 € zahŕňa pánske smokingové sako a nohavice s lampasmi.

Na smoking odporúčame

Na rozdiel od slávnostných oblekov sa k smokingu nenosí kožený pánsky opasok, ale smokingový pás, ktorý dokonale zakryje predel medzi nohavicami a košeľou.

Smokingový pás zo setu BANDI Galla 09 je správnou voľbou k smokingovým nohaviciam

Tipy pre vás

Na cestu počas zimného večera patrí k smokingu klasický tmavý kabát s chlopňami, odporúčame napríklad čierny pánsky kabát BANDI Fierro. Štýlový kabát navyše skvelo doplníte elegantným šálom, ktorý vás zahreje a dodá vášmu outfitu iskru navyše.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vždy vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu, a to nielen na slávnostné outfity, nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do pohodlného kresla a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom smokingu aj ďalších oblekov, kabátu, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám k dispozícii v každej značkovej predajni BANDI odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru postavy k vašej dokonalej spokojnosti.

Mohlo by vás zaujímať