Obleky

Svetlosivý pánsky oblek BANDI, Zaccario, Slim Fit

Tento svetlý pánsky oblek je vhodný predovšetkým na denné nosenie v letnom období. Pre manažérov je to vítaná zmena farby obleku do práce, keď v zimnom období obliekajú iba tmavé farby.

Pánsky oblek BANDI Zaccario si môžete zakúpiť s vestou aj bez vesty. Využijete ho do menej formálneho pracovného prostredia alebo na denné slávnosti, akými sú svadba či oslava jubilea.

Oblek je navrhnutý v strihu Slim Fit. To znamená, že je zúžený v oblasti pása. Vďaka tomu vám bude vkusne priliehať k telu, čo zvýrazní vaše mužné rysy. Odporúčame pre štíhlych mužov a mužov so strednou postavou.

Ľanový oblek s prímesou polyesteru a viskózy vám zaručí ľahkosť a priedušnosť. Látka absorbuje vlhkosť a je odolná voči pachom. Tieto vlastnosti oceníte najmä počas horúcich letných mesiacov, v ktorých je tento oblek úplne ideálny. Sivá látka s nádychom ľadovo modrého odtieňa krásne vynikne na lúčoch letného slnka.

Letný pánsky oblek na svadbu alebo do práce

Pozrite sa, ako môžete oblek BANDI Zaccario kombinovať a docieliť tak dokonalý vzhľad na rôzne príležitosti.

Outfit pre ženícha

Pánsky oblek spolu s vestou Zaccario odporúčame na slávnostné príležitosti. Na snímke outfit pre ženícha so svadobným pierkom a farebnými doplnkami, ktoré ladia s farbou šiat a doplnkami nevesty.

Outfit pre manažéra

Na letné obdobie veľmi vhodná farba pánskeho obleku do práce. Ležérne a bez vesty. Ľahko a uvoľnene. Aj napriek tomu so zachovaním dostatku rešpektu, bez ktorého sa manažér nezaobíde.

Pánsky oblek BANDI Zaccario
Pánsky oblek BANDI Zaccario

Outfit na slávnostné príležitosti

Dostali ste pozvánku na svadbu alebo na oslavu jubilea? Nech je vám inšpiráciou tento outfit zložený z pánskeho obleku a vesty. Slávnostný nádych outfitu dodajú vhodne zvolené farebné doplnky. V tomto prípade kravata a vreckovka do vrecka saka. Každý v inej farbe.

Pánsky oblek BANDI Zaccario je jedinečný oblek, ktorý naozaj všestranne využijete na mnoho príležitostí. Kúpite ho za 455,06 €.


Navyše môžete oblek doplniť pánskou vestou Zaccario za 127,42 €.

Vesta je celá ušitá z oblekovej látky, vďaka čomu môžete sako bez obáv odložiť a stále budete vyzerať elegantne a upravene.

Vestu je možné kombinovať aj s inými oblekmi v sivých a modrých odtieňoch. Kombinácia dvoch farieb látok je vždy veľmi originálnym prvkom pánskeho outfitu.

Pôvodná cena: 127,42 €
Nová výpredajová cena: 89,19 €
Ušetríte: 38,23 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si vybrať z celej kolekcie oblekov BANDI

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si v pokoji kávu BANDI a preberte spolu, na akú udalosť sa chystáte a aké sú vaše predstavy.

V prípade potreby je vám k dispozícii odborná krajčírka, ktorá váš vybraný oblek upraví na mieru tak, aby ste vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať