Obleky

Tmavomodrý kombinovateľný oblek COMFORT FIT Verdio

Zaujmite svojich blízkych prémiovým oblekom

Chceli by ste oblek vhodný do práce aj na spoločenské udalosti? Model Verdio vás poteší svojou univerzálnosťou. Môžete si ho vziať na denné i večerné spoločenské udalosti, od svadby cez divadlo až po obchodné jednanie. Prémiový materiál s vysokým podielom vlny vám ponúkne nadštandardné pohodlie, takže sa počas celého dňa budete cítiť príjemne.

Tmavomodrý oblek s modrou košeľou a pruhovanou kravatou
Ideálny oblek do práce aj spoločnosti

Výhody kombinovateľného obleku

Kombinovateľný oblek znamená, že si zvlášť zvolíte veľkosť saka a nohavíc. Máte tak istotu, že vám oblek sadne ako šitý na mieru. Oceníte tiež zošikmený strih vreciek, ktorý opticky zúži vašu postavu.

Elegantný dizajn

Oblek je hladký, bez vzoru, je teda vhodný i na formálne spoločenské udalosti. Ozdobné sú len žíhané gombíky a štýlový malý odznak v klope, ktorými urobíte na okolie perfektný dojem.

Nadštandardné pohodlie pri sedení i počas tanca

Strih COMFORT FIT je ideálny pre mužov so silnejšou postavou, ktorí potrebujú väčšiu voľnosť v oblasti brucha, hrudníka a stehien. V obleku sa tak budete cítiť rovnako slobodne, ako by ste ho na sebe ani nemali. Materiál tvorí z 50 % vlna. Vďaka nej získava oblek jedinečné tepelné vlastnosti. V zime vás udrží v teple a v lete vás naopak príjemne ochladí. Kombinácia ďalších materiálov zaisťuje, že sa oblek nekrčí. Je teda odolný a dlhé roky vám vydrží ako nový. Podšívku tvorí zo 46 % viskóza, ktorá sa postará o to, aby vám bolo v obleku príjemne aj počas letných dní.

Prémiový oblek COMFORT FIT Verdio tvorí pánske sako, ktoré stojí 275,20 €, a pánske nohavice v cene 157,70 €.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Idete na svadbe za svedka? Pozrite sa, ako sa na takúto udalosť správne obliecť.

Mohlo by vás zaujímať