Obleky

Tmavomodrý kombinovateľný pánsky oblek SLIM FIT Verdio

Hladký oblek na takmer každú príležitosť

Zháňate štýlový oblek do práce i do spoločnosti? V tom prípade je pre vás kombinovateľný oblek Verdio jasnou voľbou. Skvelo sa hodí na ples, stužkovú i na štátnice. Látka je hladká, bez rušivého vzoru. Vďaka tomu je oblek ideálny na formálne spoločenské udalosti. Jediným ozdobným prvkom zostávajú žíhané gombíky a malý odznak v klope.

Outfit s tmavo modrým oblekom, červenou košeľou a vzorovanou kravatou
Oblek Verdio vynosíte do práce aj spoločnosti

Sadne vám ako uliaty

Oblek je ušitý v zoštíhlenom strihu SLIM FIT, ktorý ocenia predovšetkým muži so štíhlou a štandardnou postavou. Zúženie v oblasti pása u nich totiž zvýrazní mužné rysy. Obrovskou výhodou tohto obleku je možnosť kombinovať rôzne veľkosti saka, vesty a nohavíc. Oblek je teda ideálny aj pre mužov s nekonfekčnou postavou. Sako má klasickú klopu a rukávy ozdobené štyrmi prekladanými žíhanými gombíkmi.

Príklad outfitu na ples s tmavým oblekom, košeľou a kravatou

V lete chladí, v zime hreje

Oblek je ušitý z materiálu, ktorého 50 % tvorí vlna. To dodáva obleku vynikajúce tepelné vlastnosti. V zime vás oblek zahreje a v lete ochladí. Môžete ho preto nosiť počas celého roka. Správny pomer ďalších materiálov zaisťuje, že sa látka nekrčí. Vďaka tomu budete v obleku vždy vyzerať elegantne a upravene. Látka je navyše veľmi príjemná na dotyk.

Pri kúpe pánskeho prémiového obleku SLIM FIT Verdio získate sako, vestu i nohavice. Pánske sako stojí 275,20 €, vestu možno kúpiť za 153,07 € a nohavice za 157,70 €.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chystáte sa na svadbu? Pozrite si najčastejšie chyby pri výbere oblečenia pre ženícha a vyvarujte sa týchto častých omylov.

Mohlo by vás zaujímať