Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Alanteo

Ideálna voľba do zamestnania aj spoločnosti

Tmavomodrý oblek, navrhnutý v štýle najnovších módnych trendov, by určite nemal chýbať vo vašom šatníku. Vynosíte ho na každodenné pracovné schôdzky, do divadla alebo na ples. Vďaka mierne zoštíhlenému strihu TAILORED FIT oblek padne mužom štandardnej postavy, ktorí ocenia väčšiu voľnosť v pohybe.

Oblek Alanteo perfektne využijete do práce aj na svadbu
Oblek Alanteo perfektne využijete do práce aj na svadbu

Štýlová farba a prepracované detaily

Tmavomodrá látka obleku je pretkaná čiernou niťou, ktorá pri detailnejšom pohľade vytvára originálnu štruktúru obleku a dodá vám na jedinečnosti. Bočné rukávy zdobia prekladané gombíky žíhané do modra, ktoré dokonale ladia s látkou obleku.

Pánsky oblek Alanteo – pohľad spredu
Pánsky oblek Alanteo – pohľad spredu
Pánsky oblek Alanteo – pohľad zozadu
Pánsky oblek Alanteo – pohľad zozadu

S akou obuvou oblek zladíte

Výhoda modrého obleku spočíva v tom, že k nemu môžete zvoliť kožené topánky ako v hnedej, tak aj čiernej farbe. Hnedú obuv odporúčame zvoliť na pracovné schôdzky, kde budete pôsobiť profesionálne. Po čiernom variante siahnite v prípade návštevy večerných spoločenských akcií, ako je ples či divadlo.

Základom pohodlného obleku je kvalitný materiál

Týmto heslom sa riadila módna návrhárka Olga Jeřábková, preto zvolila látku, ktorá je z 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % lyocellu. Vlna zaručuje priedušnosť a vy sa tak v obleku budete cítiť pohodlne celý deň. Prímes polyesteru a lyocellu naopak zabráni jeho pokrčeniu, vďaka čomu bude oblek držať svoj tvar. Podšívka obleku je tvorená z kvalitného meďnatého vlákna, ktoré je priedušné a na dotyk pripomína jemnosť hodvábu.

Pánsky oblek Alanteo – outfit do práce
Pánsky oblek Alanteo – outfit do práce
Pánsky oblek Alanteo – detail chlopne
Pánsky oblek Alanteo – detail chlopne

Cena pánskeho obleku Alanteo z prémiovej kolekcie je 560,47 € a a je ideálnou voľbou do zamestnania aj spoločnosti.

Pôvodná cena: 560,47 €
Nová výpredajová cena: 224,19 €
Ušetríte: 336,28 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si módny oblek vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborníkov, vďaka ktorým budete správne oblečení na každú príležitosť. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Rada pre vás

Nosíte oblek tiež do práce? Nezabudnite zvoliť správny štýl kravaty podľa toho, o akú pracovnú udalosť sa jedná. Zistite, aká kravata je ideálnou voľbou do kancelárie a na obchodné rokovania.

Mohlo by vás zaujímať