Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Verdio

Skombinujte si oblek podľa vlastných predstáv

Hodil by sa vám oblek na spoločenské udalosti, ako je ples, svadba, divadlo či oslava jubilea, ktorý by vám presne sadol, ale nemáte práve konfekčnú veľkosť? Kombinovateľný oblek Verdio je ako stvorený pre vás. Sami si môžete skombinovať potrebnú veľkosť saka, nohavíc i vesty tak, aby ste sa v ňom cítili komfortne a vyzerali ako James Bond.

Príklad outfitu na ples s tmavým oblekom, košeľou a kravatou
Oblek Verdio vynosíte na spoločenské i pracovné príležitosti

Neuveriteľne pohodlný na akúkoľvek príležitosť

Oblek je vyrobený z matného materiálu s hladkou väzbou. Strih TAILORED FIT často vyhľadávajú predovšetkým muži so štíhlou postavou, ktorí preferujú voľnosť pohybu. Štýlový malý odznak BANDI v klope saka, jemne žíhané gombíky a šikmo vsadené vrecká rozhodne podčiarknu váš štýlový vzhľad. Tmavomodrý oblek sa vám bude hodiť nielen na spoločenské akcie, ale aj na skúšky, pohovory a do práce.

Priedušný materiál vás nikdy nesklame

Oblek je ušitý z látky, ktorá vám umožní nosiť ho celoročne. Vďaka 50% zastúpeniu vlny vás látka v zime dostatočne zahreje a v lete naopak ochladí. Látka je tiež vďaka vlne priedušná a veľmi príjemná na dotyk. Starostlivo vyvážená kombinácia ostatných materiálov má zásluhu na tom, že sa vám oblek nepokrčí. Vždy tak budete vyzerať elegantne a upravene. Vestička obleku má z oblekovej látky ušitý aj zadný diel. To vám v parných dňoch dáva možnosť si sako odložiť a zostať dokonalým elegánom.

Pri kúpe pánskeho prémiového obleku TAILORED FIT Verdio získate sako, vestu i nohavice. Pánske sako stojí 275,20 €, vestu možno kúpiť za 153,07 € a nohavice za 157,70 €.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť aj doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Viete, že v zamestnaní nezáleží iba na tom, aký máte oblek, ale veľkú úlohu hrá aj výber správnej košele? Prečítajte si, akú košeľu si vybrať, aby ste urobili ten správny dojem.  Buďte o krok bližšie k uzatvoreniu výhodnej zmluvy alebo k vyšším prémiám.

Mohlo by vás zaujímať