Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit

Hľadáte atraktívny nadčasový outfit do zamestnania aj do spoločnosti? Tmavomodrý oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit je skvelou voľbou pre mužov, ktorí sa radi štýlovo obliekajú na všetky udalosti, ktoré pracovný a spoločenský život ponúka.

Outfit pre nové zážitky

Moderná pánska spoločenská móda je plná farieb a emócií. Presne taký je kobaltovo modrý vlnený oblek BANDI Hilario Marin. „Tento odtieň kobaltovej modrej prebúdza našu túžbu po nových zážitkoch, ktoré nás nabíjajú novou energiou.“, hovorí Bc. Kristýna Kabotová, návrhárka značky BANDI.

Vlnený pánsky oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit ako perfektný základ Business Formal outfitu do práce

Štýlovo na všetky slávnosti

Potrebujete slávnostný outfit na firemnú, či rodinnú oslavu, promóciu alebo svadbu? V elegantnom vlnenom obleku BANDI Hilario Marin oslávite každú dennú udalosť štýlovo. Doplňte modrý oblek bielou spoločenskou košeľou, luxusnou kravatou a vyberte vhodné doplnky podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Elegantní pánsky oblek BANDI Hilario Marin – spoločenský slávnostný outfit

Oblek do každej spoločnosti

Užívate si spoločenský život plnými dúškami aj večer? Chodíte radi na plesy a kokteily, alebo skôr do divadla? V obleku BANDI Hilario Marin urobíte skvelý dojem aj na všetkých večerných slávnostiach. Stačí si len vybrať tmavší odtieň spoločenskej košele, kravaty a ďalších módnych doplnkov.

Ukážka štýlového večerného outfitu s pánskym oblekom BANDI Hilario Marin, Slim Fit

Luxusný vzhľad a špičkové spracovanie

Decentná štruktúra modrej látky vytvára odtiene farebného spektra nekonečného vesmíru. Tento nevšedný optický jav dodáva obleku punc luxusu. Zoštíhlený strih Slim Fit obleku BANDI Hilario Marin je vhodný pre mužov štandardnej a štíhlej postavy, ktorí ocenia krásu v jednoduchosti a vysokou kvalitu spracovania.

Elegantný vlnený materiál obleku BANDI Hilario Marin

Elegancia a komfort po celý rok

Elegantný vlnený materiál obleku BANDI Hilario Marin podčiarkuje jeho prestížny charakter. Priedušná vlnená látka spolu s medňatým vláknom v podšívke saka zaisťuje mužom maximálny komfort pri jeho nosení počas celého roku. V lete tak oblek príjemne chladí a v zimných mesiacoch naopak zahreje.

Cena obleku BANDI Hilario Marin 579,52 €


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných módnych poradcov. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do pohodlného kresla a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradia vám s výberom obleku, vhodnej obuvi a všetkých doplnkov.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Mohlo by vás zaujímať