Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Corante

Dokonalý oblek na každú príležitosť

V tmavomodrom obleku Corante urobíte vždy perfektný dojem. Skvele sa hodí nielen do práce, ale tiež na slávnostné udalosti ako je svadba, oslavy jubileí, či na ples. Vďaka jeho farbe ho využijete ako na denné, tak aj na večerné príležitosti.

Tmavomodrý oblek Corante
Tmavomodrý oblek Corante

Strih TAILORED FIT je ideálnou voľbou pre mužov štandardnej postavy. Poskytuje väčšiu voľnosť v pohybe, zároveň však zvýrazní vaše mužné rysy a zakryje prípadné drobné nedokonalosti postavy.

Detaily pre výnimočných mužov

Oblek je ušitý z matnej látky mimoriadne príjemnej na dotyk, ktorá vám vždy pridá na elegancii. Istotne oceníte exkluzívne detaily, napríklad zošikmené vrecká na saku či módne gombíky. Návrhári v BANDI sa sústredili tiež na klasické prvky, ako je dvojitý rozparok alebo klasické chlopne na saku. Budete tak vyzerať ako pravý gentleman.

Dômyselný materiál

Pánsky oblek Corante je ušitý z látky, ktorá je dômyselnou kombináciou špeciálnych vlákien. Tento materiál zaisťuje nekrčivosť obleku aj počas celodenného nosenia. Oblek je zároveň priedušný, takže sa ani na tanečnom parkete nebudete potiť.

Cena pánskeho obleku Corante TAILORED FIT je 320,92 € a jedná sa o ideálnu voľbu na všetky spoločenské aj pracovné príležitosti.

Pôvodná cena: 320,92 €
Nová výpredajová cena: 157,59 €
Ušetríte: 163,33 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Kde oblek kúpite?

Príďte si vybrať presne padnúci oblek na ktorúkoľvek predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať ten správny strih pre vás. Pozrite sa, ktorú predajňu BANDI máte najbližšie.

Tip pre vás

Doplňte váš dokonalý outfit originálnou kravatou. Vyberajte zo širokej škály luxusných kravát BANDI na každú príležitosť.

Mohlo by vás zaujímať