Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Neratto, TAILORED FIT

Elegantný pánsky oblek na svadbu

Svadba je slávnostná udalosť, ktorá si vyžaduje špeciálne oblečenie. A to neplatí iba pre ženícha. Jedinečnú atmosféru tohto slávnostného dňa by mali podporiť aj svadobní hostia. Ak sa chystáte na svadbu a neviete, čo na seba, je pre vás ideálnou voľbou tmavomodrý pánsky oblek BANDI Neratto.

Pánsky oblek BANDI Neratto sa hodí do práce aj na svadbu
Pánsky oblek BANDI Neratto sa hodí do práce aj na svadbu

Obľúbený strih vám zaistí pohodlie

Pánsky oblek BANDI Neratto je ušitý v strihu TAILORED FIT. Tento typ strihu patrí k voľnejším a je medzi mužmi veľmi obľúbený, pretože poskytuje dostatok voľnosti pohybu. A taktiež potrebný komfort. Odporúčame mužom, ktorí disponujú štíhlou alebo štandardnou postavou.

Bojíte sa, že vám tento model zostane po svadbe visieť v skrini a že ho už nebudete nosiť? Omyl. Vďaka tmavomodrej farbe materiálu sa oblek BANDI Neratto perfektne hodí aj do zamestnania. Nie je dôležité, či sa budete chystať na obchodnú schôdzku, do kancelárie alebo na firemný večierok. Vždy budete oblečení dokonale. A ak vás bude v budúcnosti čakať rodinná oslava alebo ples, aj tu má tento model obleku svoje miesto. Stačí len zvoliť správne doplnky a váš outfit bude zakaždým iný.

Výnimočné materiály, ktoré znižujú potenie počas teplých letných dní

Skúsená módna návrhárka Dagmar Zbořilová si dala záležať nielen na strihu, ale aj na voľbe látky, z ktorej je oblek ušitý. Najväčšou prednosťou tohto obleku je vysoký podiel vlny. Oblek je vďaka tomu priedušný, čo oceníte predovšetkým v horúcich letných dňoch. Môžete si byť istí, že sa nebudete potiť ako ostatní, ktorí na sebe majú oblečenie z umelých materiálov. Vlnená zložka materiálov bola doplnená zmesovými materiálmi, ktoré sa postarajú o to, aby si oblek udržal tvar za každých okolností. Vy sa tak môžete spoľahnúť na to, že aj po dlhšom sedení v kancelárii alebo vo vozidle nebudete mať pokrčený oblek. Je tiež dôležité spomenúť podšívku saka s podielom meďnatého vlákna. I tento materiál sa spolu s materiálom obleku zúčastňuje na tom, aby ste sa potili čo najmenej.

Cena obleku TAILORED FIT Neratto je 539,07 € a skvele sa hodí na každodenné nosenie do práce, ale aj na svadbu alebo do divadla.

Pôvodná cena: 539,07 €
Nová výpredajová cena: 266,86 €
Ušetríte: 272,21 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom vám ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Vďaka nim budete oblečení na každú príležitosť správne. Zistite, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Zaujal vás tento oblek, ktorý je teraz v akcii? Prezrite si košele, ktoré sú v akcii v mesiaci jún, aby ste sa mohli obliecť od hlavy až po päty a neutrácali zbytočne. Značkové bavlnené košele môžete teraz kúpiť už od 61 Eur.

Pri výbere slávnostného oblečenia na svadbu by ste nemali zabudnúť ani na doplnky. Ideálnym módnym kúskom je napríklad motýlik. V súčasnosti je u mužov veľmi obľúbený. Chcete si ho zaobstarať aj vy? Prečítajte si, ako a kam ho nosiť, aby ste neurobili chybu.

Mohlo by vás zaujímať