Obleky

Tmavomodrý vlnený pánsky oblek BANDI SLIM FIT Largilo

Luxusný oblek pre náročných mužov

Hľadáte jedinečný oblek na každú príležitosť? Vlnený pánsky oblek BANDI Largilo je pre vás ideálnou voľbou. Odporúčame pre využitie v zamestnaní aj na spoločenských udalostiach, akými sú ples, návšteva divadla alebo oslava jubilea.

Tmavomodrý oblek v outfite pre manažéra
Pánsky oblek BANDI Largilo – jedinečný kúsok do vášho šatníka

Unikátny materiál vám zaistí maximálny komfort a pohodlie

Pánsky oblek BANDI Largilo je ušitý z prvotriedneho materiálu s vysokým obsahom vlny. Vďaka nemu je oblek ľahký, veľmi príjemný na dotyk a priedušný. Tieto vlastnosti látky oceníte obzvlášť pri celodennom nosení v práci, na obchodných jednaniach, ale aj na plese, kedy je prvoradou úlohou oblečenia udržať vás v pohodlí tak, aby ste sa čo najmenej potili. K priedušnosti saka prispieva tiež luxusná podšívka, ktorá obsahuje špeciálne meďnaté vlákno.

Kombinácia vlny a nadčasového materiálu sa navyše vyznačuje nekrčivosťou. V modeli obleku BANDI Largilo tak budete vyzerať upravene aj po dlhom sedení v aute či v kancelárii.

Zoštíhli vašu postavu

Pánsky oblek BANDI Largilo je obzvlášť vhodný pre mužov so štíhlou a štandardnou postavou, ktorí ocenia jeho zoštíhlený strih SLIM FIT. Sako i nohavice budú vďaka tomuto strihu sedieť presne na vašu postavu. A zošikmené vrecká na saku ju ešte viac opticky vytvarujú.

Tmavomodrý pánsky oblek v outfite pre ženícha

Aj napriek tomu, že sú nohavice vyrobené v SLIM FIT strihu, dbali návrhári BANDI  na to, aby boli pohodlné a neobmedzovali vás v pohybe. Budete sa v nich cítiť príjemne aj počas celodenného nosenia. Ďalším praktickým detailom nohavíc je vnútorný protišmykový gumový pásik po celom obvode pása. Vďaka nemu sa vám nebude vyhŕňať košeľa, takže budete stále vyzerať upravene.

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Largilo, je 548,41 €. Tento univerzálny kúsok vám zaistí komfort a pohodu v práci aj v spoločnosti.

Pôvodná cena: 548,41 €
Nová výpredajová cena: 219,36 €
Ušetríte: 329,05 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Dôležité informácie pre vás

Príďte si oblek BANDI Largilo vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať si správnu veľkosť a tiež doplnky, ktorými dotiahnete váš outfit do dokonalosti.

Ak vám nohavice alebo sako nesadnú presne na mieru, máte v predajni k dispozícii pánsku krajčírku, ktorá vám oblek upraví priamo na vašu postavu. Pozrite si podmienky akcie úpravy  pánskych oblekov zadarmo. Vďaka tejto akcii môžete mať oblek presne podľa vašich mier úplne ZADARMO.

Tipy pre vás

Chystáte sa do spoločnosti a váhate, či si k obleku vziať kravatu alebo motýlika? Prečítajte si praktické rady, kam si vziať kravatu a kam motýlika, aby ste neurobili zbytočnú chybu.

Mohlo by vás zaujímať