Obleky

Tmavomodrý vlnený oblek SLIM FIT Largilo

Luxusný oblek pre náročných mužov

Hľadáte univerzálny oblek na každú príležitosť? Vlnený pánsky oblek BANDI Largilo je pre vás ideálnou voľbou. Tento dvojdielny model je ušitý z hladkej tmavomodrej látky bez vzoru. Oblek skvelo využijete v práci aj na spoločenských udalostiach, ako je svadba, ples alebo oslava jubilea.

Tmavomodrý pánsky oblek v outfite pre ženícha
Pánsky oblek BANDI Largilo – jedinečný kúsok do vášho šatníka

Unikátny materiál vám zaistí komfort v každom počasí

Pánsky oblek BANDI Largilo je ušitý z prvotriedneho materiálu s vysokým obsahom vlny. Vďaka nemu je oblek ľahký, veľmi príjemný na dotyk a priedušný. V zime vás zahreje, v lete sa v obleku z takto navrhnutého materiálu nebudete toľko potiť.

Kombinácia vlny a nadčasového materiálu sa navyše vyznačuje nekrčivosťou. V modelu BANDI Largilo tak budete vyzerať upravene aj po dlhom sedení v aute či v kancelárii.

K priedušnosti saka prispieva tiež luxusná podšívka, ktorá obsahuje špeciálne meďnaté vlákno. Tento materiál má takisto veľký vplyv na zníženie potivosti. Oblek Largilo je teda ideálnou voľbou do každého počasia.

Zoštíhli vašu postavu

Pánsky oblek BANDI Largilo je vhodný pre mužov so štíhlou a štandardnou postavou, ktorí ocenia jeho zoštíhlený strih SLIM FIT. Sako i nohavice budú vďaka tomuto strihu sedieť presne na vašu postavu. A zošikmené vrecká na saku ju ešte viac opticky vytvarujú.

Aj napriek tomu, že sú nohavice v zoštíhlenom strihu, dbali návrhári BANDI  na to, aby boli pohodlné a neobmedzovali vás v pohybe. Budete sa v nich cítiť príjemne aj počas celodenného nosenia. Ďalším praktickým detailom nohavíc je protišmykový gumový pásik po celom obvode pása. Vďaka nemu sa vám nebude vyhŕňať košeľa, takže budete stále vyzerať upravene.

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Largilo, je 548,41 Eur. Tento univerzálny kúsok vám zaistí komfort a pohodu v práci aj v spoločnosti.

Dôležité informácie pre vás

Príďte si oblek BANDI Largilo vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať si správnu veľkosť a tiež doplnky, ktorými dotiahnete váš outfit do dokonalosti.

Ak vám nohavice alebo sako nesadnú presne na mieru, máte v predajni k dispozícii pánsku krajčírku, ktorá vám oblek upraví priamo na vašu postavu. Pozrite si podmienky akcie úpravy  pánskych oblekov zadarmo. Vďaka tejto akcii môžete mať oblek presne podľa vašich mier úplne ZADARMO.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Pozrite si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tipy pre vás

Chystáte sa do spoločnosti a váhate, či si k obleku vziať kravatu alebo motýlika? Prečítajte si praktické rady, kam si vziať kravatu a kam motýlika, aby ste neurobili zbytočnú chybu.

Mohlo by vás zaujímať