Pánska obuv

Exkluzívna hnedá pánska obuv MORRICONE

Jedinečnú obuv vynosíte do práce aj do spoločnosti

Hnedá pánska obuv MORRICONE dovedie váš spoločenský, pracovný aj voľnočasový outfit k dokonalosti. Topánky sa hodia napríklad na oslavu jubilea, na rande, alebo na prechádzku po meste. Perfektne v nich budete vyzerať aj v práci, či na obchodnom rokovaní.

Pánska obuv MORRICONE nielen do práce a spoločnosti
Pánska obuv MORRICONE nielen do práce a spoločnosti

Módna farba obuvi sa hodí k obleku aj bavlneným nohaviciam

V hnedej pánskej obuvi Morricone budete vyzerať ako ozajstný elegán. Skvelo ju zladíte s modrým alebo sivým oblekom. Navyše sa hodí aj k voľnočasovým bavlneným nohaviciam, napríklad na posedenie s kamarátmi či do kina.

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Obuv je ručne ušitá z veľmi kvalitnej kože, ktorá vytvára dokonalé pohodlie pre vaše nohy. Perfektne sa prispôsobí tvaru vašich chodidiel, vďaka čomu sa v obuvi budete cítiť príjemne aj po celom dni v práci.

Pánska obuv MORRICONE
Pánska obuv MORRICONE
Pánska obuv MORRICONE – detail podrážky
Pánska obuv MORRICONE – detail podrážky

Cena hnedej pánskej obuvi MORRICONE je 92,91 € a ide o skvelú voľbu do práce, do spoločnosti a na voľný čas.

Pôvodná cena obuvi: 92,91 €
Nová výpredajová cena: 54,02 €
Ušetríte: 38,89 €

UPOZORNENIE Tento model obuvi je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa topánky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Nakupujte pánsku koženú obuv MORRICONE z pohodlia vášho domova v e-shope. Chcete si topánky vyskúšať? Navštívte predajňu BANDI, kde vám s výberom vhodnej veľkosti a štýlu pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Vyzdvihnite váš jedinečný outfit tým, že zladíte topánky s koženým opaskom. Pozrite sa na širokú ponuku pánskych opaskov BANDI, ktoré vynosíte k obleku alebo bavlneným nohaviciam.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.