Obuv

Pohodlné pánske mokasíny BANDI

Pre váš dokonalý letný outfit

Hľadáte módnu obuv na leto, v ktorej sa budete cítiť príjemne po celý deň? Potom sú pre vás pohodlné pánske mokasíny BANDI navrhnuté v štýle najnovších módnych trendov dokonalou voľbou. Skvele ich vynosíte na prechádzke mestom, v reštaurácii s priateľmi aj na obede s rodinou.
Pánske mokasíny BANDI – štýlová obuv pre voľný čas

Prvotriedny materiál

Exkluzívne mokasíny BANDI sú ušité z kvalitnej brúsenej kože, vďaka tomu vám pánska obuv dlho vydrží. Ľahký a príjemný materiál mokasín navyše zaistí, že sa v nich budete cítiť vždy veľmi pohodlne.
Pánske mokasíny BONUCCI Chiare
Pánske mokasíny GRANDE Nero
Pánske mokasíny SAVALI Marin

Príklady outfitov

Pánske mokasíny skvele skombinujete s voľnočasovými nohavicami, s obľúbenými džínsami aj šortkami. Rovnako dobre ich vynosíte tiež k obleku na neformálne udalosti, ako sú oslavy. Cez leto nebudete chcieť pánske mokasíny odložiť. Stanú sa neoddeliteľnou súčasťou vášho voľnočasového šatníka.
Červené mokasíny v kombinácii s nohavicami a sakom na voľný čas
Tmavomodré mokasíny v kombinácii s voľnočasovými nohavicami a sakom
Pozrite sa na exkluzívnu ponuku pánskych mokasín BANDI v e-shope www.BandiVamos.sk alebo navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Vedeli ste, že sa mokasíny nosia len naboso alebo s takzvanými „neviditeľnými“ ponožkami? Prečítajte si, k akému oblečeniu sa mokasíny hodia, aby ste vypadali vždy skvele.

Mohlo by vás zaujímať