Doplnky

Elegantné pánske motýliky

S pánskym motýlikom spravíte perfektný dojem na spoločenských udalostiach. Podčiarkne váš slávnostný vzhľad, nech už sa chystáte napríklad na svadbu, na ples alebo do divadla. Motýlik vás premení na dokonalého džentlmena tiež vo voľnom čase.

S elegantným motýlikom spravíte perfektný dojem v spoločnosti aj vo voľnom čase

Motýliky do spoločnosti aj na voľný čas

Na spoločenské udalosti si môžete vyberať z desiatok farebných modelov. Lesklé prevedenie sa dokonale hodí k slávnostnej atmosfére. Decentný vzor vám zase pomôže odlíšiť sa od ostatných mužov a v spoločnosti vyniknúť. Nech už si vyberiete lesklé alebo matné prevedenie a jednofarebné alebo so vzorom, jedná sa tiež o skvelý spôsob, ako sa farebne zladiť s partnerkou.

Ak si potrpíte na elegantný vzhľad aj vo voľnom čase, odporúčame vám zvoliť si motýlika so štýlovým vzorom alebo moderného pleteného motýlika. Výborne ho skombinujete so samotnou košeľou aj s voľnočasovým sakom. Budete tak perfektne oblečený napríklad na posedenie s priateľmi alebo chvíle strávené s rodinou.

Motýlik perfektne oživí váš vzhľad na spoločenských udalostiach
Aj vo voľnom čase zaujmete elegantným motýlikom

Klasické aj SLIM prevedenie

Pri výbere motýlika môžete vsadiť na klasiku a zvoliť si motýlika v klasickom širšom prevedení. Ak sa radi obliekate v štýle najnovších módnych trendov, iste oceníte zúžené SLIM prevedenie, ktoré ešte viac podčiarkne váš moderný a štýlový vzhľad.

Motýlik v klasickom strihu dokonale podtrhne váš elegantný vzhľad.
Motýlik v strihu SLIM vám pridá na štýle

Predviazaný alebo viazací motýlik

Chcete ušetriť čas a mať istotu, že budete vyzerať vždy dokonale? Potom je pro vás ideálnou voľbou predviazaný motýlik. Ten jednoducho zapnete pomocou háčika na pásiku a prispôsobíte obvodu vášho krku. Viazacieho motýlika ocenia zase muži, ktorí ho chcú mať uviazaný priamo podľa svojho vkusu.

 

Prezrite si ponuku elegantných motýlikov z pohodlia vášho domova v e-shope BandiVamos.cz. Ak si chcete motýlika vyskúšať aj spolu s košeľou a ďalšími doplnkami, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám rád pomôže s výberom motýlika aj ďalšieho oblečenia tak, aby ste boli vždy oblečený správne a vyzerali dokonale. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Motýlik perfektne vynikne na elegantnej košeli. Prezrite si košele BANDI,  s ktorými spravíte perfektný dojem na spoločenských udalostiach aj vo voľnom čase.

Mohlo by vás zaujímať