Obuv

Pánska spoločenská obuv TURIN Maron a Nero

Pohodlná obuv do zamestnania aj na spoločenské udalosti

Ručne šitá pánska obuv TURIN z prvotriednej kože dovedie váš vzhľad k dokonalosti. Perfektne sa hodí k obleku aj bavlneným voľnočasovým nohaviciam. Topánky preto využijete do práce aj na spoločenské udalosti, ako je ples, oslava jubilea, alebo divadelné predstavenie. Vynosíte ich aj vo voľnom čase napríklad na rande, posedenie s priateľmi, alebo prechádzku po meste.

Obuv TURIN Maron – na spoločenské udalosti, do práce aj na voľný čas

Nadčasová farba na akúkoľvek udalosť

Topánky TURIN zaobstaráte v dvoch farebných variantoch. Model TURIN Nero v čiernej farbe je ideálnou voľbou k tmavému obleku, napríklad čiernemu, tmavosivému, alebo tmavomodrému. Perfektný dojem tak urobíte v práci, vo voľnom čase, aj na spoločenských udalostiach, ako sú plesy, tanečné alebo oslavy jubileí.

Hnedú obuv TURIN Maron efektne zladíte s modrým alebo sivým oblekom. Skvelo v nej zapôsobíte v práci aj na svadbe, či už ako ženích alebo svadobný hosť. Topánky v hnedej farbe využijete aj v kombinácii s bavlnenými nohavicami. Napríklad na posedenie v kaviarni, do kina alebo na rande.

Spoločenská obuv TURIN Nero
Pánska obuv TURIN Maron

Maximálne pohodlie pre vaše nohy

Kožená obuv sa dokonale prispôsobí tvaru vašej nohy. Navyše má špeciálnu vložku s Aloe Vera, vďaka čomu skvelo odvádza vlhkosť. S istotou sa v nich budete cítiť príjemne v kancelárii aj na tanečnom parkete.

Pánska obuv TURIN Nero – pohľad spredu
Pánska obuv TURIN Maron – pohľad spredu

Cena pánskej obuvi TURIN Nero a Maron je 146,07 €, cena modelu LONGUS Maron v hnedej farbe je 146,07 € a ide o ideálnu voľbu nielen do práce.

Nakupujte exkluzívnu pánsku ubuv TURIN Maron a TURIN Nero v niektorej z vašich značkových predajní BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom. Pozrite sa, ktorú predajňu Pánskych oblekov BANDI máte najbližšie.

Predajne Pánske obleky BANDI

Tip pre vás

Vyleštená a čistá obuv je dokonalou vizitkou každého muža. Ak chcete zanechať vždy ten najlepší dojem, použite leštidlo na obuv. Kúpte si jedinečné leštidlo na obuv BANDI, s ktorým topánky vyčistíte rýchlo a bez námahy.

Mohlo by vás zaujímať