Aktuality

Využite jedinečnú ponuku a nenechávajte nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu

Vymyslieť darček pre najbližšiu osobu nie je ľahká úloha, a preto ho veľa ľudí odkladá. To je však veľmi stresujúce. Neotáľajte s nákupom vianočných darčekov pre svojich blízkych a doprajte si pokojné sviatky plné pohody a odpočinku. Iba teraz máte jedinečnú šancu nakúpiť vianočné darčeky, ktorými urobíte radosť otcovi, synovi, manželovi, kamarátovi, alebo kolegovi z práce.

Nakúpte darčeky včas a vyhnite sa predvianočnému stresu

Premýšľate nad darčekom a na nič nemôžete prísť? Odporúčame vám napríklad elegantné košele. Vyberať môžete z mnohých druhov a farieb, pozrite si širokú ponuku pánskych košieľ. Perfektná voľba je tiež originálny parfum BANDI Aprimé for Men, ktorý poteší každého muža. Doplniť ho môžete vodou po holení z rovnakej série. Pozrite sa na ďalšie tipy na vianočné darčeky a urobte radosť svojim blízkym.

Obdarovali ste na Vianoce Vašich blízkych, ale netrafili ste sa do veľkosti či vkusu obdarovaného? Nenosený tovar s pôvodnými etiketami, zakúpený v období od 1. 11. 2021 do 23. 12. 2021 v kamennej predajni, môžete vymeniť do 15. 1. 2022. Táto možnosť výmeny tovaru sa nevzťahuje na tovar zakúpený v akcii pre zložky IZS (50% zľava). Tovar zakúpený v akcii Poďakovanie IZS je možné vymeniť vždy iba do konca mesiaca, v ktorom konkrétna časť akcie trvala.


Pri nákupe v e-shope je možné vyplniť online formulár. Pokiaľ ste darček kúpili v kamennom obchode, stačí prísť na predajňu s dokladmi o zaplatení. Táto akcia však platí iba na výmenu tovaru, nemožno teda žiadať vrátenie peňazí.

Mohlo by vás zaujímať