Aktuality

Využite jedinečnú ponuku a nenechávajte nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu

Vymyslieť darček pre najbližšiu osobu nie je ľahká úloha, a preto ho veľa ľudí odkladá. To je však veľmi stresujúce. Neotáľajte s nákupom vianočných darčekov pre svojich blízkych a doprajte si pokojné sviatky plné pohody a odpočinku. Iba teraz máte jedinečnú šancu nakúpiť vianočné darčeky, ktorými urobíte radosť otcovi, synovi, manželovi, kamarátovi, alebo kolegovi z práce.

Nakúpte darčeky včas a vyhnite sa predvianočnému stresu
Premýšľate nad darčekom a na nič nemôžete prísť? Odporúčame vám napríklad elegantné košele. Vyberať môžete z mnohých druhov a farieb, pozrite si širokú ponuku pánskych košieľ. Perfektná voľba je tiež originálny parfum BANDI Aprimé for Men, ktorý poteší každého muža. Doplniť ho môžete vodou po holení z rovnakej série. Pozrite sa na ďalšie tipy na vianočné darčeky a urobte radosť svojim blízkym.

Trápi vás myšlienka, že vyberiete nesprávnu veľkosť alebo darček, ktorý sa nebude páčiť? Predĺžená doba na výmenu tovaru platí už od 1. novembra 2019 do 15. januára 2020, preto môžete všetky starosti pustiť z hlavy. Obdarovanému ostane dostatok času, aby si všetko vyskúšal alebo si vybral to, čo sa mu páči.

Formulár na výmenu tovaru nemusíte nikde hľadať ani tlačiť. Jednoducho ho dostanete spolu so zásielkou. Táto akcia však platí iba na výmenu tovaru, nemožno teda žiadať vrátenie peňazí.

Tip pre vás

Nebaví vás balenie darčekov do baliaceho papiera? Vložte ich do luxusnej krabičky BANDI a urobte tak perfektný dojem. Prezrite si širokú ponuku darčekových krabičiek.

Mohlo by vás zaujímať