Aktuality

Získajte krabičku za 0,05 € a ušetrite čas aj peniaze pri balení darčekov

Je pre vás balenie darčekov nočnou morou? Zabudnite na metre baliaceho papiera a lepiacej pásky. Vďaka praktickým darčekovým krabičkám premeníte váš darček na luxusný behom chvíľky. Iba teraz navyše môžete získať darčekové krabičky výhodne. Ako na to?

Zabaľte svoj darček luxusne za 0,05 €

Ak nakúpite v e-shope Bandi Vamos alebo v ktorejkoľvek značkovej predajni BANDI oblečenie, obuv či doplnky nad 55 €, nemusíte si robiť starosti s balením darčekov. Ako je to možné? K nákupu totiž získate exkluzívnu darčekovú krabičku za 0,05 €. Môžete tak vašim blízkym zaobstarať darček a hneď ho vložiť do krabičky. Budete dokonale pripravení na Vianoce aj ďalšie príležitosti. Pozor, táto akcia trvá od 1. 12. do 23. 12. 2021. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť darovať naozaj luxusný darček.

Vyberajte z troch veľkostí krabičiek

Bojíte sa, že váš darček bude na krabičku príliš veľký alebo naopak príliš malý? Práve preto máte na výber tri veľkosti. Veľká krabička je ideálnou voľbou, ak chcete darovať napríklad elegantnú košeľu. Do strednej sa perfektne vojde kožený opasok alebo pohodlný sveter. A malú oceníte v prípade, že mužovi darujete štýlové boxerky.

Tip pre vás

Neviete, čo kúpiť vašim blízkym na Vianoce? Inšpirujte sa jedinečnými tipmi na darčeky, ktoré naozaj potešia každého muža.

Mohlo by vás zaujímať