Aktuality

Získajte VIANOČNÝ DARČEKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnote 10 €

Nechávate výber darčekov na poslednú chvíľu? Nakupujte chytro. Od 4. 10. 2021 dostanete ku každému nákupu v predajniach Pánske obleky BANDI aj na e-shope ako poďakovanie DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote 10 €.

Vyberte darčeky pre svojich najbližších, ktoré zaručene potešia. K nákupu nad 50 € potom stačí zadať jedinečný zľavový kód, ktorý nájdete na poukaze, a ušetríte 10 €. Špeciálnu zľavu uplatníte v predajni Pánske obleky BANDI aj v e-shope.

Získajte VIANOČNÝ DARČEKOVÝ POUKAZ BANDI na nákup v hodnote 10 €

Čím potešiť muža?

Vybrať ten správny darček je často oriešok. Istota, s ktorou vždy spravíte radosť, je luxusný set parfumu a vody po holení BANDI Aprimé for Men. Vôňa v sebe harmonicky snúbi zmyselné exotické dreviny a opojné korenie. Podčiarkne dojem sebavedomého a úspešného muža.

Skvelým tipom na darčeky sú tiež hrejivé zimné doplnky. Napríklad pánsky šál z jedinečného, jemného úpletu zaistí pocit ako v bavlnke aj v tých najväčších mrazoch.

Podmienky akcie

Vianočný darčekový poukaz získate ku každému nákupu od 4. 10. 2021. Následne ho môžete uplatniť pri nákupe nad 50 € v značkových predajniach aj v e-shope, a to od 1. 11. do 23. 12. 2021.

Tip pre vás

Neviete, ako darček zabaliť? Vložte ho do exkluzívnej darčekovej krabičky BANDI. Darček bude vyzerať dokonale a krabičku potom môžete prakticky využiť napríklad ako doplnok interiéru.

Mohlo by vás zaujímať