Bandi radí

Ako sa obliecť na veľtrh, aby ste spravili dobrý business

Chystáte sa na veľtrh, kde budete zastupovať vašu firmu? Potom určite chcete využiť túto príležitosť, aby ste získali nových klientov, uzavreli výhodné obchody a predali váš tovar. K tomu vám môže dopomôcť vhodne zvolené oblečenie. Prečítajte si, čo si obliecť, aby ste boli o krok bližšie k úspechu.

Pánsky oblek Barcone Marin – manažérsky outfit

Aké oblečenie zvoliť na veľtrh

Ako vystavovateľ na veľtrhu chcete predovšetkým spraviť dobrý business. Presne to by malo odrážať aj vaše oblečenie. Ak chcete staviť na istotu, potom je tmavý matný oblek, biela košeľa a červená kravata tou správnou voľbou. Tento outfit vám vždy pridá na sebavedomom a profesionálnom vzhľade.

Môžete sa taktiež zamyslieť nad tým, ako sa vaša firma prezentuje navonok a na čo sú vaši klienti zvyknutí. V prípade, že máte vo firme nastavený formálny dress code a bežne komunikujete so zákazníkmi a obchodnými partnermi v obleku, potom si vezmite oblek aj na veľtrh. Odporúčame vám zvoliť si čierny, tmavomodrý alebo tmavosivý oblek z matnej látky a doplniť ho svetlou košeľou s kravatou. Budete tak pôsobiť ako dôveryhodný muž, ktorý svojej práci rozumie.

Ak volíte odľahčený tón komunikácie so zákazníkmi, nemusíte sa báť ani menej formálneho dress codu. To však neznamená, že by ste si na seba mali vziať rifle a mikinu. Skvelý dojem spravíte napríklad v bavlnených nohaviciach, elegantnej košeli a voľnočasovom saku.

Budete vašu firmu na veľtrhu zastupovať s viacerými ľuďmi? Potom vám odporúčame, aby ste sa dopredu so všetkými kolegami dohodli na tom, aký dress code zvolíte. Nevyzeralo by dobre, ak by ste prišli v čiernom obleku, zatiaľ čo kolega v šortkách a tričku. Mohli by ste potom zanechať dojem firmy, kde nevládnu žiadne pravidlá. Ak naopak chcete byť s kolegami dokonale zladení, môžete si spoločne zvoliť rovnakú farbu košele alebo kravaty. 

Tip na dokonalý oblek na veľtrh za exkluzívnu cenu

Pánsky oblek BANDI, model Hilberti Marin

Modrý oblek Hilberti Marin je dokonalou voľbou do pracovného prostredia, predovšetkým v kombinácii s hnedou obuvou. Môžete si tak byť istý, že v ňom zapôsobíte tým správnym dojmom aj na potenciálnych klientov alebo obchodných partnerov. Vďaka jedinečnej štruktúre tvorenej pretkaním nitiek tmavomodrej a svetlejšej modrej farby, vám navyše tento oblek pridá na osobitosti. Mierne zoštíhlený strih je ideálnou voľbou pre mužov štandardnej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie.

Zaujal vás tento oblek?  Príďte si ho vyskúšať do akejkoľvek značkovej predajne BANDI. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Idete na veľtrh len v úlohe návštevníka? Aj napriek tomu môžete vyzerať dokonale. Inšpirujte sa dress codom Smart Casual, ktorý je perfektnou voľbou napríklad aj na večeru s priateľmi alebo na prechádzku po meste.

Mohlo by vás zaujímať