BANDI radí

Bojíte sa investovať do obleku? 3 rady, ako si vybrať oblek, aby ste neľutovali ani jedno euro

Kvalitný oblek by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža

Pánsky oblek nie je len formálna rovnošata či biznis uniforma. Kvalitný oblek mužovi dodáva galantnosť a šarmantnosť. Je symbolom pánskej elegancie, ale aj istotou, že sa nič nepokazí. Či už budete na obchodnom jednaní alebo na slávnostnej udalosti, v pánskom obleku budete vyzerať vždy dokonalo.

Čierny oblek je ideálnou voľbou na každú príležitosť
Čierny oblek je ideálnou voľbou na každú príležitosť

1. Nadčasovosť

Ak si vyberáte pánsky oblek, investujte do kúskov v nadčasových farbách, ako je čierna alebo tmavé odtiene sivej a modrej. Oblek v týchto farbách vynosíte nielen do práce, do spoločnosti, ale aj na voľný čas. Navyše pánsky oblek jednoducho skombinujete s akoukoľvek kravatou a ďalšími elegantnými doplnkami.

Na pracovné stretnutie alebo pohovor doplňte oblek vkusnou vzorovanou košeľou alebo kravatou. Idete na svadbu? K obleku si vyberte svetlú košeľu s elegantnou kravatou alebo štýlovým motýlikom. Ak sa chystáte na rande, skombinujte sako obleku s voľnočasovým oblečením. Vytvoríte tak originálny a štýlový outfit, v ktorom urobíte vždy perfektný dojem.

2. Dokonalý strih

V prípade obleku platí, že je účelnejšie mať jeden či dva kvalitné obleky, ktoré vám dokonalo sadnú, ako desať takých, ktoré stáli síce málo peňazí, ale stále vám visia v skrini kvôli nevhodnému výberu.

Moderný zoštíhlený strih SLIM FIT sa skvelo hodí pre mužov štíhlej postavy. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT odporúčame mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe. Rovný strih COMFORT FIT sadne mužom silnejšej postavy. Zaistí vám dostatok pohodlia.

Pánsky oblek Bonati – spoločenský outfit
Pánsky oblek Bonati – spoločenský outfit
Pánsky oblek Viconte – příklad outfitu do práce
Pánsky oblek Viconte – příklad outfitu do práce

3. Kvalita

Pri výbere pánskeho obleku je dôležitým faktorom aj materiál. Optimálnou voľbou je kvalitná vlna, prípadne zmes vlny s iným vláknom. Prímes ľanu dodá látke vzdušnosť na leto, vďaka viskóze sa v obleku budete cítiť veľmi príjemne. Podiel polyesteru zaručí, že sa oblek veľmi nekrčí. Budete preto v obleku vyzerať upravene počas celého dňa.

Kde pánsky oblek kúpite?

Navštívte značkovú predajňu Pánske obleky BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov ochotne poradí s výberom obleku a doplnkov tak, aby ste ich využili na každú príležitosť. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.