Bandi radí

Vyzerajte štýlovo aj v treskúcich mrazoch

Patríte medzi milovníkov zimy, alebo sa už v januári neviete dočkať jari? Nie vždy je v zime jednoduché zladiť svoj outfit a cítiť sa pohodlne. Nenechajte nič na náhodu a vyzbrojte sa na zimu tými správnymi kúskami. S našimi tipmi budete vyzerať elegantne aj v mrazivých dňoch. Okrem toho, že vyzerajú dobre, vás spoľahlivo zahrejú a vy sa už nemusíte báť vykročiť do zimy.

Elegantný šál vynosíte nielen ku kabátu

Buďte v teple vonku aj vo vnútri

Ak sa do práce potrebujete obliekať elegantne, v zime si pravdepodobne so sakom alebo svetrom nevystačíte. Na rýchle prebehnutie z auta do práce vám možno bude stačiť, ale ak nejazdíte autom a vonku zúri chumelica, určite budete potrebovať na seba niečo teplé. Vezmite si na seba elegantný kabát, ktorý vás zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. Okrem toho vám nepokazí elegantný vzhľad tak, ako bunda a zahreje vás aj na stehnách.

Ak vám býva zima aj v kancelárii, môžete sa zahriať mäkkým svetrom alebo rolákom z príjemného materiálu. Vyberte si z mnohých farieb tú, ktorá sa vám páči najviac.

Neprefúkne vás ani silný vietor

Pripadá vám kabát príliš fádny? Doplňte ho napríklad hrejivým šálom. Okrem toho, že vás ochráni pred mrazom a vetrom, skvelo oživí váš outfit. A viete čo je na tom najlepšie? Môžete mať dva šály v jednom. Jednoducho si prevrátite obojstranný šál na farbu, na ktorú máte práve náladu. Vyberte si z ponuky jednofarebných aj vzorovaných šálov.

Kožené rukavice oceníte hlavne počas mrazivých rán

Dajte zbohom zmrznutým rukám a nohám

Ráno sneží, a vy sa rýchlo potrebujete dostať do práce? Ometanie a rozmrazovanie auta nepatrí medzi obľúbené činnosti. Ale čo vám ostáva, keď ešte k tomu neviete nájsť škrabku. Musíte skrátka omiesť sneh rukami. A držať so skrehnutými rukami studený volant tiež nie je žiadne potešenie. Vyhnite sa týmto nepríjemnostiam. Vyskúšajte kožené rukavice, ktoré vás príjemne zahrejú a okrem toho vám tak ľahko nepremoknú. Navyše skvelo doplnia váš elegantný outfit.

Posledná dôležitá vec do zimnej výbavy sú kvalitné kožené topánky. Nemusíte sa s nimi báť vykročiť do mokrého snehu. Príjemná kožušina vo vnútri udrží vaše nohy v teple, takže už vás neprekvapí žiadne počasie.

Tip pre vás

Nenechajte sa zaskočiť silným snežením, ktoré sa hocikedy môže zmeniť na dážď. Skryte sa pod dáždnik a ušetrite sa prechladnutia. BANDI dáždnik odolá aj silnému vetru a bez problémov sa pod neho vojdete dvaja.

Mohlo by vás zaujímať