Oblečenie

Pánska vesta BANDI Corsini Blu, Slim Fit

Objavte pôvab a kúzlo kockovanej klasiky, ktorá nikdy nevyjde z módy! Pre milovníkov tradičnej elegancie je tou pravou voľbou modrá vesta BANDI Corsini Blu s ikonickým vzorom. Nechá vyniknúť váš vybraný vkus, či sa vydáte do spoločnosti, na svadbu alebo na pracovnú schôdzku s obchodným klientom.

Pánska vesta BANDI Corsini Blu v nenútenom outfite bez saka na slávnostnú príležitosť

Dokonalý elegán na oslave

Pánsku vestu BANDI Corsini Blu ocenia všetci milovníci netradičných a štýlových slávnostných outfitov. Stačí ju vkusne skombinovať s obľúbeným oblekom, vhodnou košeľou a módnymi doplnkami. Vynosíte ju na svadbu aj iné slávnostné príležitosti, akými sú narodeninové oslavy a významné jubileá.

Pánska vesta BANDI Corsini Blu ako súčasť štýlového slávnostného outfitu

Neprehliadnuteľný ženích na svadbe

Budete sa ženiť? Farebne výrazný tmavý oblek doplňte vestou Corsini a vytvorte si tak originálny outfit, ktorý na vás pritiahne pozornosť a zdôrazní vašu kľúčovú úlohu na svadbe. Odporúčame predovšetkým na klasický, honosný či kreatívny typ svadby v luxusnom hoteli alebo na netradičnom mieste.

Pánska vesta BANDI Corsini v outfite pre ženícha na moderný, honosný typ svadby v kreatívnom duchu

Pre manažéra do práce

Vesta Corsini je výbornou voľbou pre profesionálov zo sveta businessu, financií alebo práva, ktorí potrebujú svoju pracovnú pozíciu zdôrazniť vhodným oblečením. Dávajú tým najavo svoje postavenie a vzbudzujú žiadaný rešpekt. Výrazný akcent károvaného vzoru vesty v outfite vyzdvihne vašu autoritu, odhodlanosť a sebavedomie.

Pánska vesta BANDI Corsini Blu, Slim Fit ako súčasť formálneho outfitu do práce

Vzor, ktorý nevyjde z módy

Pánsku vestu BANDI Corsini s nesmrteľným a obľúbeným vzorom vďaka neutrálnej škále modrých a sivých odtieňov jednoducho vynosíte so všetkými modelmi svetlých aj tmavých oblekov. Legendárne kockované káro vnesie do vášho šatníka jedinečný nádych uvoľnenej elegancie.

Pánska vesta BANDI Corsini Blu, Slim Fit

Výnimočný dizajn a obľúbený strih

Dokonalý dizajn sa nezaobíde bez sofistikovaných detailov, akými sú ozdobné gombíky alebo lištové vrecká. Prvotriedne spracovanie a moderný strih Slim Fit ocenia predovšetkým muži so štíhlejšou a štandardnou postavou, ktorí chcú zdôrazniť svoj elegantný výzor a cítiť sa pohodlne v každej situácii.

Cena pánskej vesty BANDI Corsini Blu, Slim Fit je 146,86 €. Tento model ľahko skombinujete aj s voľnočasovými nohavicami a košeľou na stretnutie s priateľmi vo vašej obľúbenej kaviarni.

Tip

Viete, aký opasok si kúpiť k spoločenskému obleku a aký k voľnočasovému outfitu? Prečítajte si článok Aký široký opasok si zvoliť k obleku? a budete na každú príležitosť oblečený dokonale.

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V každej značkovej predajni BANDI je krajčírska dielňa a odborná pánska krajčírka, ktorá je vám k dispozícii. Tá vám presne na mieru dokonale upraví vybrané oblečenie. Pozrite si podmienky akcie úpravy pánskych oblekov zadarmo.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Nechajte si poradiť od odborníkov

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI. Pri šálke lahodnej kávy BANDI alebo pohári vína sa vám budú venovať profesionálni poradcovia. Ochotne vám so všetkým pomôžu a poradia s výberom oblekov, viest, košieľ, topánok, kravát, opaskov aj všetkých ďalších módnych doplnkov na každú príležitosť.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať