Oblečenie

Pánsky obojstranný plášť SLIM Gorbi

Aj v sychravom počasí môžete vyzerať štýlovo a elegantne

Návrhári  z dielne BANDI pre vás pripravili exkluzívnu novinku. Unikátny obojstranný plášť Gorbi, ktorý vám ponúkame v dvoch farebných variantoch – elegantnej čiernej a modernej petrolejovej farbe. Plášť sa výborne hodí k pánskemu obleku, voľnočasovým nohaviciam i džínsom. Perfektne ho využijete na cestách, na spoločenských akciách, do zamestnania aj vo voľnom čase.

Pánsky plášť Gorbi je ušitý zo špeciálnej látky, ktorá odpudzuje vodu. V daždivom počasí spoľahlivo udrží vaše oblečenie v suchu. Tento jedinečný materiál navyše odoláva vetru, čo ešte viac prispeje k vášmu pohodliu. Nech už si zvolíte čiernu alebo petrolejovú stranu, v pánskom plášti Gorbi budete vyzerať vždy štýlovo a elegantne.
Pánský plášť Gorbi – ideálny do sychravého počasia

Popis plášťa Gorbi

Návrhári z BANDI dbali na to, aby bol plášť Gorbi módny a zároveň praktický. Z jednej strany si oblečiete elegantnú čiernu a z druhej strany štýlovú petrolejovú farbu. Vďaka tomu plášť ľahko skombinujete s oblečením akejkoľvek farby. Moderný štíhly strih SLIM dá skvele vyniknúť vašej mužnej postave.

Elegantný design plášťa podtrhujú štýlové detaily. Vyšší golier so zapínaním až ku krku oceníte pri veternom počasí. Zošikmené vrecká pomôžu opticky vytvarovať vašu postavu. Navyše sú veľmi priestorné. Ľahko do nich vložíte napríklad kľúče a ďalšie drobnosti. Žíhané čierne gombíky pôsobia veľmi efektívne.
Pánsky plášť Gorbi – petrolejová farba
Pánsky plášť Gorbi – čierna farba

Materiál plášťa Gorbi

Pánsky plášť Gorbi je vyrobený z certifikovanej vodoodpudivej látky. Tento exkluzívny materiál je navyše vetruvzdorný.  Vďaka plášťu tak budete aj za nepriaznivého počasia vyzerať upravene a spravíte vždy perfektný dojem. Pretože plášť je veľmi ľahký a skladný, môžete ho nosiť stále pri sebe. Neprekvapí vás ani náhla zmena počasia.
Pánsky plášť Gorbi – petrolejová strana plášťa zozadu
Pánsky plášť Gorbi – čierna strana plášťa zozadu
Pánsky plášť Gorbi – detail
Cena pánskeho plášťa Gorbi je 258,11 € a ide o jedinečný obojstranný plášť.

Pôvodná cena plášťa: 258,11 €
Nová výpredajová cena: 160,89 €
Ušetríte: 97,22 €

UPOZORNENIE Tento model plášťa je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa plášte vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si plášť vyskúšať do značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia sa vám budú radi venovať a pomôžu vám s výberom správnej veľkosti. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia kamenná predajňa BANDI.

Ak dávate prednosť nákupu na internete, zadovážte si pánsky plášť z pohodlia vášho domova na e-shope www.BandiVamos.sk.

Tip pre vás

Majte na pamäti, že v sychravom počasí by ste pri sebe mali mať vždy veľký dáždnik. Schováte pod neho nie len seba, ale aj svoju partnerku. Tá vašu galantnosť určite ocení. Pozrite sa na elegantné dáždniky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať