Aktuality

Oblečte sa do práce správne a získajte si väčší rešpekt

Ak chcete byť v práci úspešní, je dôležité, aby vás ľudia rešpektovali. A to v prípade obchodných partnerov, nadriadených, či kolegov. Ak vás budú vnímať ako profesionála, ktorý svojej práci rozumie, budete mať bližšie napríklad k uzatvoreniu obchodu alebo vyšším prémiám. Aj úradníkovi môže k získaniu rešpektu v práci pomôcť správna voľba oblečenia. Základom úspechu je dokonalý oblek do zamestnania, a potom samozrejme, vaše znalosti a schopnosti.

Prezrite si exkluzívne obleky z novej kolekcie, ktoré dokonale zdôraznia váš profesionálny vzhľad.

Získajte si v práci rešpekt

Tmavomodrá a tmavosivá elegancia

Obleky v tmavomodrej alebo tmavosivej farbe sú do práce ideálnou voľbou. Môžete ich doplniť elegantnou čiernou, aj obľúbenou hnedou obuvou. Tmavé obleky navyše skvelo využijete aj na spoločenské udalosti, ako sú svadby, plesy, alebo oslavy jubileí.

Tmavomodrý oblek Fiuggi

Oblek Fiuggi skvelo oživí váš pracovný šatník. Jeho originálna jemná textúra látky podčiarkne váš osobitý vzhľad. Navyše v ňom budete pôsobiť mužne a urobíte perfektný dojem. Mierne vyštíhlený strih obleku ocenia muži so štandardnou postavou, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe.
V tmavomodrom obleku Fiuggi zapôsobíte dokonalým dojmom nielen v práci

Tmavosivý oblek Delvio

Tmavosivá látka prepletená svetlosivým vláknom perfektne oživí váš profesionálny vzhľad. Môžete si byť istí, že ak pracujete na úrade, tak vám oblek dodá rešpekt. S mierne vyštíhleným strihom výborne ladia zošikmené vrecká saka, ktoré pomôžu opticky zoštíhliť vašu postavu.
Pánsky oblek Delvio vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti

Decentný vzor dodá vášmu vzhľadu jedinečnosť

Ak si potrpíte na jedinečný vzhľad, kúpte si pánsky oblek s decentným vzorom. Budete v ňom vyzerať elegantne a jemný vzor vám pridá na osobitosti. Vkusne sa odlíšite od ostatných kolegov a urobíte perfektný dojem.

Tmavomodrý károvaný oblek Bovies

Hľadáte originálny oblek, ktorý vám pridá na osobitosti? Stavte na károvaný oblek Bovies, ktorý je navyše ušitý z kvalitnej vlny. Budete sa v ňom cítiť pohodlne počas celého dňa stráveného v kancelárii, alebo na obchodnom rokovaní.
Károvaný oblek Bovies vám pridá na osobitosti v kancelárii aj na pracovnej schôdzke

Tip pre vás

Vedeli ste, že na prvé obchodné rokovanie je dôležité voliť vždy bielu košeľu? V bielej košeli budete na obchodného partnera podvedome pôsobiť tak, že ste poriadni a čistotní. Pomôže vám to k tomu, aby vás aj vašu firmu vnímal ako spoľahlivú. Tým si zvýšite šance na uzavretie obchodu. Prečo naopak nie je vhodné chodiť do práce každý deň v bielej košeli, si prečítajte v článku Nesprávny výber košele môže ohroziť váš úspech.

Pozrite sa na elegantné košele BANDI, ktoré sú do práce ideálnou voľbou.

Mohlo by vás zaujímať