Obleky

Čierny oblek TAILORED FIT Belfor

Ideálny oblek na akúkoľvek spoločenskú udalosť

Kombinovateľný pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT si môžete obliecť na akúkoľvek spoločenskú udalosť i do zamestnania. Nebudete musieť premýšľať o tom, či je vhodný na stužkovú alebo na ples, vždy si budete istí, že ste oblečení správne.

Exkluzívny pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belfor je vhodný pre mužov so strednou a štíhlou postavou. Odporúčame ho nosiť na spoločenské udalosti, ako sú svadby, plesy alebo oslavy jubileí.

Čierny pánsky oblek Belfor

Popis pánskeho obleku

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belfor, je kombinovateľný. Sako a nohavice môžete nosiť zvlášť. Je vyrobený z čierneho matného materiálu s jemnou krepovou väzbou.

Oblek je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu, preto vám skvelo sadne. Oblej je ozdobený novými, modernými prvkami, ako sú napríklad zošikmené vrecká na saku pre štíhlejší efekt v oblasti bokov, ozdobná sivá niť na poslednej gombíkovej dierke na rukáve a malé náprsné vrecko s ozdobnou podšívkou. Tú môžete vytiahnuť, keď si doma náhodou zabudnete vreckovku. Dokonale ju zastúpi.

Nohavice sú od kolien zoštíhlené a sú ozdobené puncom BANDI na pútku. Skvelo vám sadnú a zároveň vás nebudú nepríjemne sťahovať.

Pánsky oblek Belfor – pohľad spredu
Pánsky oblek Belfor – pohľad zozadu

Materiál obleku

Exkluzívny materiál tvorí zo 50 % vlna, z 40 % polyester a z 10 % unikátne vlákno lyocell. Vďaka tomu sa budete cítiť pohodlne a príjemne v každej situácii.

Cena pánskeho saka Belfor je 235,33 €, cena nohavíc je 115,02 €. Vďaka variabilnosti a exkluzívnemu materiálu obleku ho využijete na všetky spoločenské udalosti.

Sako TAILORED FIT Belfor
Pôvodná cena: 235,33 €
Nová výpredajová cena: 142,00 €
Ušetríte: 93,33 €
Nohavice TAILORED FIT Belfor
Pôvodná cena: 115,02 €
Nová výpredajová cena: 68,35 €
Ušetríte: 46,67 €
Akcia platí len do 31. 5. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Rady a tipy

Pre luxusný vzhľad na akejkoľvek udalosti si k obleku Belfor zvoľte luxusnú pánsku košeľu BANDI. Prečítajte si 4 tipy, ako sa správne obliecť, aby ste boli na obchodnom jednaní úspešní.

Premýšľate, ako naozaj zažiariť? Dolaďte svoj odev exkluzívnymi doplnkami BANDI. Ženy z vás nespustia oči.

Mohlo by vás zaujímať