Obleky

Károvaný pánsky oblek SLIM FIT Intelvi

Štýlový oblek do zamestnania

V tmavomodrom károvanom obleku Intelvi v práci rozhodne zaujmete. Vďaka jedinečnej kombinácii klasického designu a decentného vzoru urobíte perfektný dojem v kancelárii, na pracovnom obede aj obchodnom jednaní. Moderný zoštíhlený strih SLIM FIT skvelo sadne mužom štíhlej a štandardnej postavy.

Pánsky oblek Intelvi – dokonalá voľba do kancelárie i na obchodné jednanie

Módna farba a originálny vzor

V štýlovom károvanom obleku v modrej farbe sa od ostatných mužov vkusne odlíšite. Originálny vzor a moderné špicaté klopy navyše zdôraznia váš jedinečný vzhľad. Ak chcete vyzerať naozaj výnimočne, odporúčame oblek doplniť jednoradovou vestou SLIM Intelvi.

Pánsky oblek Intelvi – pohľad spredu
Pánsky oblek Intelvi – pohľad zozadu

Ľahký a pohodlný materiál

Látku obleku tvorí 85 % polyesteru a 15 % viskózy. Vďaka tomuto jedinečnému zloženiu je oblek veľmi príjemný na dotyk. Podiel polyesteru navyše znižuje krčivosť látky, preto budete vždy pôsobiť upravene.

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Intelvi je 303,82 € a ide o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 303,82 €
Nová výpredajová cena: 198,82 €
Ušetríte: 105,00 €

Pozor! Ponuka platí len do 31. 5. 2021 alebo do vypredania zásob.

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príklad outfitu s vestou SLIM Intelvi
Príklad manažérskeho outfitu

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom presne pre vás. Zistite, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že modrý oblek môžete skombinovať s čiernou aj hnedou spoločenskou obuvou? Prezrite si ponuku koženej, ručne šitej obuvi BANDI, ktorá sa k tomuto elegantnému obleku dokonale hodí.

Mohlo by vás zaujímať