Obleky

Pánsky oblek BANDI Venero Marin, Tailored Fit

Prémiový model BANDI Venero Marin je skvelou voľbou pre všetky vysoko formálne spoločenské a kultúrne udalosti. Unikátna, tmavo modrá farba spoločne s pololesklou látkou zo 100% vlnenej priadze v najvyššej kvalite určujú slávnostný charakter jedinečného obleku.

Slávnostný oblek na mimoriadne príležitosti

Máte radi reprezentačné plesy? Chodíte do divadla na slávnostné premiéry? Luxusný spoločenský oblek BANDI Venero odporúčame aj na vystupovanie na verejných podujatiach, na oslavy jubileí alebo honosné svadby.

Oblek BANDI Venero Marin ako slávnostný outfit v štýle „black tie optional“ na veľmi formálne príležitosti

Inšpirujte sa stylingom v duchu dress codu „black tie“ a posuňte svoj outfit na jeho najvyššiu možnú spoločenskú úroveň. K obleku zvoľte bielu košeľu s dvojitou légou a francúzskou manžetou, tmavý modrý motýlik a bielu vreckovku. Jednoduchou výmenou košele za tmavší model získate ideálny outfit aj na ples.

Modrá elegancia na svadby

Budete sa ženiť a potrebujete dokonalý svadobný oblek? Slávnostný model BANDI Venero je tým pravým, ktorý potrebujete na veľmi formálny typ luxusnej svadby organizovanej napríklad v honosných zámockých priestoroch. Ženích v tomto elegantnom obleku na výnimočné príležitosti bude výrazný, mužný a neprehliadnuteľný.

Pánsky oblek Venero Marin doplnený kontrastnou vestou – štýlový svadobný outfit pre ženícha

Majte na pamäti, že na svadbe ste vy a nevesta ústredným párom. Preto nezabudnite zladiť svoje outfity a vybrať si správne módne doplnky – kravatu, motýlika alebo vreckový štvorec vo farbe šiat vašej partnerky.

Originálny dizajn s klasickými prvkami

Na zdôraznenie formálnosti je oblek navrhnutý s klasickou špicatou, tzv. peakovou chlopňou, typickým dizajnovým prvkom pánskych smokingov. „Široká peaková chlopňa dodáva obleku jedinečnosť, slávnostnejší charakter a podčiarkuje mužnú V-siluetu trupu.“, hovorí k tejto voľbe Magdaléna Mikulčáková, vizuálna manažérka značky BANDI.

Tmavomodrá farba „midnight blue“ dodáva slávnostnému obleku BANDI Venero nádych luxusu a výnimočnosti

Elegancia, luxusné prevedenie a maximálny komfort

Nádych luxusu a výnimočnej elegancie získava oblek jemnými odleskami tmavomodrej látky, typickými pre prírodný materiál z najjemnejšej 100 % vlnenej priadze. K maximálnemu komfortu pomáha priedušná podšívka so špeciálnym meďnatým vláknom. Môžete sa preto spoľahnúť, že vám v lete v obleku nebude teplo a v zimných mesiacoch vás naopak zahreje.

Moderný, mierne zúžený strih Tailored Fit je vhodný pre mužov so štíhlejšou alebo štandardnou postavou, ktorí kladú dôraz na vysokú eleganciu, kvalitné spracovanie a pohodlie pri nosení.

Prémiový vlnený model obleku BANDI Venero Marin, Tailored Fit na výnimočné príležitosti v cene 606,70 € je naozaj výhodnou a dlhodobou investíciou do vášho spoločenského šatníka.


K obleku odporúčame

V chladných dňoch je vhodné si k obleku vziať elegantný pánsky kabát. Bez neho sa v zimnom období nezaobídete, obzvlášť ak sa chystáte do spoločnosti napríklad na ples alebo divadelné predstavenie. Využijete ho aj cestou do práce a stále budete vyzerať ako dokonalý elegán.

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V každej značkovej predajni BANDI je krajčírska dielňa a odborná pánska krajčírka, ktorá je vám k dispozícii. Tá vám presne na mieru dokonale upraví vybrané oblečenie. Pozrite si podmienky akcie úpravy pánskych oblekov zadarmo.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke dobrej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu, a to nielen na slávnostné outfity, nemohli mať aj vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI posaďte sa do jedného z pohodlných kožených kresiel a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom smokingu aj ďalších oblekov, kabátu, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať