Obleky

Pánsky oblek BANDI Christello Antracit, Tailored Fit

Vitajte v luxusnom svete nového vlneného obleku BANDI Christello Antracit, ktorý osloví mužov s náročným vkusom a túžbou štýlovo sa obliekať. Oblek v elegantnom odtieni antracitu je osviežujúcou alternatívou k tradičným modrým a čiernym modelom do práce aj na všetky spoločenské príležitosti.

Oblek pre úspešných mužov

Sivé obleky sú v súčasnosti v pracovnom prostredí vo veľkej obľube – u mužov zdôrazňujú ich profesionalitu a dodávajú ich vzhľadu prirodzenú autoritu a sebavedomie. A práve to sa od vás každý deň v práci očakáva.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Christello Antracit, Tailored Fit vyzdvihne váš profesionálny vzhľad

Model BANDI Christello je vhodný pre mužov, ktorí chodia v obleku pravidelne do kancelárie a vyhovuje aj potrebám vysoko postavených profesionálov. Zapôsobte svojou eleganciou a ráznosťou na svojich kolegov, dôležitých klientov či partnerov na obchodnom stretnutí alebo pracovnom obede.

Pánsky oblek BANDI Christello s bielou košeľou a pruhovanou kravatou ako dokonalý outfit do práce

Štýlový outfit na denné oslavy

Chystáte sa na svadbu, krstiny alebo rodinnú oslavu? Stačí vybrať vhodnú košeľu, kravatu a ďalšie náležité módne doplnky. V luxusnom modeli BANDI Christello zanecháte skvelý dojem na každej spoločenskej príležitosti počas dňa. Do dokonalosti svoj slávnostný outfit dovediete rafinovaným farebným akcentom v podobe vreckovky.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Christello Antracit v prevedení sofistikovaného slávnostného outfitu

Uľahčite si cestu k úspechu

Oblek odporúčame nielen profesionálom, ale aj mladým mužom na maturitu alebo na skúšky na vysokej škole. Voľba vhodného oblečenia je pri záverečnom hodnotení vašich študijných znalostí nesmierne dôležitá. Prečítajte si prečo je to tak a ako sa správne obliecť na skúšky, aby ste uspeli.

Detail luxusnej vlnenej látky s prírodnou textúrou obleku BANDI Christello Antracit

Luxus, elegancia a pohodlie pre vás

Návrhári značky BANDI vytvárajú obleky presne podľa vašich potrieb. Tomu zodpovedá aj voľba prvotriedneho materiálu a dokonalé spracovanie. Luxusný model Christello v obľúbenom strihu Tailored Fit je ušitý z prémiovej vlnenej látky s prírodnou štruktúrou a podšívky s meďnatým vláknom. Obleku zaisťujú dokonalú eleganciu a maximálny komfort.

Cena obleku BANDI Christello Antracit, Tailored Fit je 528,96 €. K mnohým nesporným výhodám sivého obleku patrí to, že k nemu môžete nosiť čierne aj hnedé kožené doplnky a spoločenskú obuv.


K obleku odporúčame

Doplňte svoj oblek BANDI Christello štýlovou pánskou vestou Marlone Antracit z rovnakého materiálu. Vášmu outfitu tak dodáte extra dávku elegancie a šarmu. Navyše si v menej formálnom prostredí a vo vhodnej chvíli môžete odložiť sako pre vaše väčšie pohodlie. Vestu výborne využijete k obleku do práce, na spoločenské akcie aj vo voľnom čase.

Štýlová vesta BANDI Marlone Antracit je elegantným aj praktickým doplnkom dokonalého outfitu do práce aj do spoločnosti

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V každej značkovej predajni BANDI je krajčírska dielňa a odborná pánska krajčírka, ktorá je vám k dispozícii. Tá vám presne na mieru dokonale upraví vybrané oblečenie. Pozrite si podmienky akcie úpravy pánskych oblekov zdarma a ušetríte.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Navštívte značkovú predajňu BANDI

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Pri šálke lahodnej kávy, pohára vychladeného vína alebo iného osviežujúceho nápoja vám odborní poradcovia pomôžu vybrať tú správnu veľkosť spoločenského obleku alebo voľnočasového saka, elegantnej košele, štýlovej vesty, koženej obuvi aj všetkých módnych doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať