Obleky

Pánsky oblek BANDI Pontevico Celest, Tailored Fit

Osviežte svoj spoločenský šatník svetlo modrým oblekom Pontevico Celest z kolekcie svetlých modelov pánskych oblekov BANDI. Vo svetlom obleku sa budete aj v horúcich letných dňoch cítiť veľmi pohodlne a vyzerať skvele. V zamestnaní, vo voľnom čase aj na všetkých spoločenských udalostiach.

Svieži outfit s pánskym oblekom BANDI Pontevico Celest

Štýlový oblek pre všetky príležitosti

V značkovom obleku BANDI Pontevico ukážete svoj osobitný štýl na pracovných schôdzkach, firemných večierkoch i rodinných oslavách. Perfektný dojem urobíte aj pri neformálnom stretnutí s priateľmi.

Idete v lete na svadbu a premýšľate, čo na seba? Nech už idete ako ženích, svedok alebo hosť, v obleku Pontevico s krémovými doplnkami, hnedými topánkami a kontrastnou vestou, budete vyzerať skvelo.

Slávnostná kombinácia obleku BANDI Pontevico Celest s elegantnou vestou Corsini

Užívajte si každý deň v inom outfite

Svetlomodrú farbu obleku je možné veľmi jednoducho kombinovať s ďalšími prvkami oblečenia. To vám dáva veľký priestor na výber košele, obuvi i ďalších módnych doplnkov. Nezabudnite pritom, že všetky kožené prvky ako opasok, remienok na hodinkách aj vaša obuv by mali byť vždy zjednotené v rovnakej farbe.

Pánsky oblek BANDI Pontevico – ukážka dokonalého outfitu na letnú svadbu a iné slávnostné príležitosti

Unikátny materiál do teplého počasia

Použitá luxusná látka s prírodnou textúrou je veľmi priedušná a poskytne vám maximálne pohodlie pri každodennom nosení. K osviežujúcemu pocitu prispieva aj to, že má sako špeciálnu podšívku s meďnatým vláknom. Vďaka tomu výborne absorbuje vlhkosť a príjemne chladí aj v najväčších horúčavách.

Pánsky oblek BANDI, model Pontevico
Pánsky oblek BANDI, model Pontevico Celest

Pánsky oblek BANDI Pontevico si kúpite za 527,02 €.

TIP

Pokiaľ si predsa len nie ste stopercentne istí vlastným výberom košele, vesty, kravaty a ďalších doplnkov, pozrite sa na 5 pravidiel, ako kombinovať farby a vzory.


Príďte si vyskúšať oblek z novej kolekcie

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na obliekanie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si šálku BANDI kávy a prediskutujte spolu, na akú udalosť sa chystáte, prípadne, či máte nejaké želanie.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať