Obleky

Pánsky oblek BANDI Pontevico, Celest, Tailored Fit

Do ponuky svetlých pánskych oblekov z kolekcie New Season 2023 určených na leto patrí aj svetlomodrý pánsky oblek BANDI Pontevico.

Zatiaľ čo tradičné, tmavé farby priťahujú slnečné lúče, v svetlomodrom, sviežom obleku sa budete i v horúcich letných dňoch cítiť a vyzerať skvelo.

Unikátne zloženie materiálu

Použitá luxusná látka s prírodnou textúrou je veľmi priedušná a poskytne vám maximálne pohodlie pri každodennom nosení.

K osviežujúcemu pocitu prispieva tiež skutočnosť, že sako má špeciálnu podšívku s meďnatým vláknom. Vďaka tomu vynikajúco absorbuje vlhkosť a príjemne chladí i v najväčších horúčavách.

Štýlový oblek pre všetky príležitosti

V značkovom obleku BANDI Pontevico ukážete svoj osobitný štýl na pracovných schôdzkach, firemných večierkoch i rodinných oslavách. Perfektný dojem urobíte aj pri neformálnom stretnutí s priateľmi.

Idete v lete na svadbu a premýšľate, čo na seba? Nech už idete ako ženích, svedok alebo hosť, v obleku Pontevico s krémovými doplnkami, hnedými topánkami a kontrastnou vestou, budete vyzerať skvelo.

Odporúčame elegantnú kombináciu s vestou Corsini z rovnakej kolekcie New Season 2023.

Nebojte sa kombinovať

Svetlomodrú farbu obleku je možné veľmi jednoducho kombinovať s ďalšími prvkami oblečenia. To vám dáva veľký priestor pre výber košele, obuvi i ďalších módnych doplnkov.

Nezabudnite pritom, že všetky kožené prvky ako opasok, remienok na hodinkách i vaša obuv, by mali byť vždy zladené v rovnakej farbe.

A ak si predsa len nie ste stopercentne istí vlastným výberom, pozrite sa na 5 pravidiel, ako kombinovať farby a vzory.

Pánsky oblek BANDI Pontevico si kúpite za 527,02 €.

Pôvodná cena: 527,02 €
Nová akčná cena: 429,80 €
Ušetríte: 97,22 €
Akcia platí len do 31. 10. 2023!

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonalo. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na obliekanie. Prečo by ste svojho poradcu nemohli mať aj vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu. Dajte si šálku BANDI kávy a prediskutujte spolu, na akú udalosť sa chystáte, prípadne, či máte nejaké želanie.

Predajne Pánske obleky BANDI

V prípade, že je na vybranom oblečení nutné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy. 

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Mohlo by vás zaujímať