Obleky

Sivý pánský oblek TAILORED FIT Pagini

Štýlový sivý oblek do zamestnania

sivom pánskom obleku Pagini spravíte perfektný dojem na obchodnom jednaní, v kancelárii aj na firemnom večierku. Pri každej príležitosti v ňom budete vyzerať elegantne. Jemný károvaný vzor v modrej farbe vám navyše dodá na osobitosti. Skvele zapôsobíte aj vďaka módnym strihovým prvkom, ako sú špicaté klopy saka alebo ozdobné prešívanie.

Oblek Pagini je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu TAILORED FIT, ktorý najlepšie padne mužom štandardnej postavy. Ponúkne vám dostatok pohodlia a opticky zdôrazní mužné rysy vašej postavy.

Pánsky Oblek Pagini – perfektný outfit do práce

Originálna látka a módne strihové prvky

Tmavosivú látku obleku zdobí veľmi jemný károvaný vzor v modrej farbe. S tým dokonale ladí modro obšitá dierka na klope saka a gombíkové dierky na rukávoch. Určite zaujme taktiež decentné prešitie na prednej aj zadnej strane saka a špicaté klopy.

Originálna látka a moderné strihové prvky dokonale podčiarknú váš štýlový a pritom elegantný vzhľad. Vďaka tomu budete v práci pôsobiť ako sebavedomý profesionál, ktorý si získa rešpekt a dôveru obchodných partnerov, klientov alebo nadriadených.

Pánsky oblek Pagini – detail károvaného vzoru
Pánsky oblek Pagini – pohľad spredu
Pánsky oblek Pagini – pohľad zozadu

Ľahký a priedušný materiál

Ľahká a na dotyk veľmi príjemná látka obleku je zložená z 50,5 % vlny, 46 % polyesteru a 3,5 % lyocellu. Vysoký podiel vlny zaisťuje, že oblek je priedušný, takže sa v ňom budete cítiť pohodlne v každej situácii. Polyester znižuje krčivosť látky. V obleku tak budete vyzerať upravene aj pri jeho celodennom nosení. Oblek z prémiovej kolekcie doplňuje luxusná podšívka s obsahom meďnatého vlákna, ktorá je rovnako tak priedušná a na dotyk pôsobí ako hodváb.

Pánsky oblek Pagini – s obalom na oblek
Pánsky oblek Pagini – detail podšívky

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Pagini, je 373,92 € a ide o jedinečný oblek z prémiovej kolekcie. Súčasťou obleku je aj štýlový odznak BANDI do klopy saka.

Pôvodná cena: 373,92 €
Nová výpredajová cena: 189,98 €
Ušetríte: 183,94 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom správnej veľkosti aj voľbou ďalšieho oblečenia, ktoré sa k obleku bude najlepšie hodiť. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Predajne Pánske obleky BANDI

Tip navyše

Sivý oblek môžete kombinovať s čiernou aj hnedou obuvou. Jednoducho tak obmeníte váš vzhľad. Ak chodíte v obleku denne do práce, istotne túto možnosť uvítate. Prezrite si koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá je k tomuto obleku dokonalou voľbou.

Mohlo by vás zaujímať