Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek COMFORT FIT Esposio

Elegantný model z prémiovej kolekcie

Patríte k náročným mužom, ktorí si potrpia na štýlové oblečenie? V tom prípade by vo vašom šatníku nemal chýbať vlnený pánsky oblek BANDI Esposio. Urobíte v ňom dojem na obchodnom jednaní či v kancelárii. Hodí sa zároveň na slávnostné udalosti, napríklad na svadbu, ples alebo oslavu jubilea.

Pánsky oblek BANDI Esposio
Pánsky oblek BANDI Esposio – pre náročných mužov, ktorí si potrpia na štýlové oblečenie

Dokonalá voľba na leto aj zimu

Prečo je pánsky oblek Esposio taký jedinečný? Predovšetkým kvôli kvalitnému materiálu s vysokým podielom vlny. Toto prírodné vlákno prepožičiava odevu skutočne zaujímavé vlastnosti. Najprv je potrebné spomenúť, že vlna dodáva látke priedušnosť. Vďaka tomu sa v obleku Esposio budete cítiť skvelo v lete aj v zime, kedy vás vlna zahreje. Ďalšou výhodou vlneného materiálu je, že neabsorbuje pachy. Váš nový oblek teda nebudete musieť často nosiť do čistiarne. Ďalšie zložky materiálu znižujú krčivosť látky, preto budete celý deň vyzerať upravene.

Zaujímavou súčasťou tohto modelu je modrá podšívka so zlatým lemom vnútorných vreciek. Dodáva obleku Esposio luxusný nádych a bude vás tiež príjemne ochladzovať napríklad počas letnej zábavy.

Módny strih pre mužov s robustnou postavou

Návrhári BANDI mysleli pri vývoji tohto módneho kúsku predovšetkým na mužov, ktorí nemajú klasickú konfekčnú postavou. Preto je model ušitý v rovnom strihu COMFORT FIT. Je ako stvorený pre pánov s väčším obvodom pása a ramien. Tento strih poskytuje dostatok voľnosti, takže sa v ňom budete cítiť komfortne aj počas celodennej práce v kancelárii.

Tmavomodrý oblek celá postava s červenou kravatou
Pánsky oblek BANDI Esposio – pohľad spredu
Tmavomodrý pánsky oblek BANDI celá postava pohľad zozadu
Pánsky oblek BANDI Esposio – pohľad zozadu

Dômyselné detaily, ktoré zaujmú

Na prvý pohľad vás na modeli BANDI Esposio môže zaujať niekoľko dizajnových detailov. Prvým z nich sú žíhané prekladané gombíky na rukávoch. Dodávajú slávnostný vzhľad nielen odevu, ale aj mužovi, ktorý ich má na sebe.

Tradičným prvkom pánskych oblekov BANDI sú zošikmené vrecká saka. Ani oblek Esposio nie je v tomto ohľade výnimkou. Zošikmený štýl vreciek nielenže dobre vyzerá, ale má aj praktické opodstatnenie. Aké? Pomáha opticky zoštíhliť mužskú postavu a skryje jej drobné nedostatky. Preto je tento detail u mužov taký obľúbený.

Cena pánskeho obleku BANDI Esposio z prémiovej kolekcie je 548,41 € a zahŕňa možnosť úpravy obleku na mieru ZADARMO. Môžete si byť istí, že vám sadne ako uliaty.

Pôvodná cena: 548,41 €
Nová výpredajová cena: 219,36 €
Ušetríte: 329,05 €
Akcia platí len do 31. 7. 2024, alebo do vypredania zásob!

Oblek, ktorý vám dokonale sadne, máte na dosah

Príďte si pánsky oblek Esposio vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať outfit, ktorý vám presne sadne a v ktorom vždy urobíte perfektný dojem.

Tip pre vás

Budete svedkom na svadbe? Pozornosti ostatných hostí tak určite neuniknete. Ak si nie ste istí, ako sa na túto udalosť správne obliecť, nezúfajte. Prečítajte si niekoľko tipov, aké oblečenie si zvoliť na svadbu, aby ste nesklamali novomanželov.

Mohlo by vás zaujímať