Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek TAILORED FIT Melanio

Ideálna voľba do práce aj na spoločenské udalosti

Tmavomodrý oblek ľahko skombinujete so slávnostnými doplnkami na spoločenské udalosti, ale aj s decentnou kravatou na obchodné rokovania. Vytvoríte tak dokonalý outfit na všetky príležitosti. Mierne vyštíhlený strih TAILORED FIT padne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe.

V obleku Melanio urobíte vždy perfektný dojem

Zlaďte tmavomodrý oblek s ďalšími módnymi kúskami

Návrhári od BANDI doplnili oblek štýlovými detailami, ako sú zošikmené vrecká alebo ozdobné gombíky. Vďaka dômyselnej farbe ho navyše jednoducho zladíte s koženou obuvou čiernej aj hnedej farby. Na formálne spoločenské udalosti, ako sú plesy alebo návštevy divadla, odporúčame zvoliť čierne topánky. Hnedú variantu zasa skvelo vynosíte do práce, kde podčiarkne váš profesionálny vzhľad.

Oblek Melanio – pohľad spredu
Oblek Melanio – pohľad zozadu

Materiál, v ktorom sa budete cítiť pohodlne

Módni návrhári z BANDI zvolili kvalitnú látku, ktorá sa skladá z 80% polyesteru a 20% viskózy. Vďaka polyesteru sa nemusíte báť, že by sa vám oblek krčil. Viskóza zasa prispeje k príjemnému pocitu pri nosení, preto jej prímes nájdete aj v podšívke. Budete tak mať istotu, že sa v obleku nebudete zbytočne potiť. Doprajte si pohodlie v každej situácii.

Oblek Melanio – detail podšívky
Oblek Melanio – príklad outfitu do práce alebo na oslavu jubilea

Cena pánskeho obleku TAILORED FIT Melanio je 312,36 € a ide o univerzálny módny kúsok do vášho šatníka.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám pri šálke lahodnej kávy alebo čaju pomôže s výberom profesionálny tím odborných poradcov. Môžete si byť istí, že vďaka tomu budete správne oblečení pri každej príležitosti. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Nosíte oblek do práce? Obmeňte váš outfit vďaka rôznym druhom kravát. Prečítajte si, akú kravatu vybrať, aby ste vyzerali ako dokonalý profesionál.

Mohlo by vás zaujímať