Obleky

Tmavosivý oblek SLIM FIT Matiss

Štýlová elegancia do práce aj na spoločenské akcie

Radi by ste váš šatník doplnili o exkluzívny vlnený oblek do zamestnania? Alebo hľadáte oblek na svadbu či ples? Potom by vašej pozornosti nemal uniknúť štýlový pánsky oblek Matiss. V obleku antracitovej farby budete skvele oblečený do práce, ako aj na obchodné jednanie. Vďaka tmavej farbe a decentnému vzoru si ho môžete vziať aj na spoločenské podujatia, ako je firemný večierok, ples alebo oslava jubilea.

Oblek je ušitý v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Preto je vhodný hlavne pre mužov štíhlej alebo štandardnej postavy. Zoštíhlený strih obleku pomáha postavu opticky tvarovať, takže v ňom budete vyzerať mužne a elegantne.

Pánsky oblek Matiss – perfektná voľba do práce
Pánsky oblek Matiss – perfektná voľba do práce

Popis obleku Matiss

Pánsky oblek Matiss vyniká exkluzívnou matnou látkou, ktorú tvorí kombinácia čierneho a šedého vlákna. Tato unikátna štruktúra dodáva obleku jedinečný žíhaný nádych. Zdobí ho vzor rybej kosti, ktorý vyvoláva dojem prúžkov. Vzhľadom k tomu, že prúžky v tomto prípade pôsobia veľmi decentne, môžete oblek využiť aj na spoločenské akcie. Oblek antracitovej farby je skvelou voľbou tiež do práce, kde vám pridá na rešpekte. Ľahko ho skombinujete s čiernou resp. hnedou obuvou a doplnkami.

Ozdobné prešívanie svetlošedou a tmavošedou niťou, ktoré zaujme napríklad na klopách saka, dokonale podčiarkne váš štýlový vzhľad. Zúžené klopy a zošikmené vrecká saka, efektne dopĺňajú módny zoštíhlený strih obleku.

Pánsky oblek Matiss – pohľad spredu
Pánsky oblek Matiss – pohľad spredu
Pánsky oblek Matiss – pohľad zozadu
Pánsky oblek Matiss – pohľad zozadu

Materiál obleku Matiss

Prvotriedna látka obleku sa skladá zo 70 % vlny a 30 % polyestru. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek príjemne priedušný, takže sa v ňom budete cítiť veľmi pohodlne aj pri celodennom nosení. Prímes polyestru zaistí, že sa vám oblek nepokrčí. Preto v ňom urobíte vždy perfektný dojem.

Pánsky oblek Matiss – detail podšívky
Pánsky oblek Matiss – detail podšívky
Pánsky oblek Matiss – outfit do práce
Pánsky oblek Matiss – outfit do práce

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Matiss je 308,93 € a ide to oblek z prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena obleku: 308,93 €
Nová výpredajová cena: 188,93 €
Ušetríte: 120 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Kde oblek kúpite?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI, kde vám odborní poradcovia pomôžu s výberom. Poradia vám, ktoré oblečenie, obuv alebo doplnky sa hodia napríklad do zamestnania a ktoré zase na svadbu, ples a na ďalšie príležitosti. Budete tak mať istotu, že sa oblečiete správne, podľa pravidiel spoločenskej etikety a urobíte ten najlepší dojem.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Výhodou obleku v antracitovej farbe je to, že sa k nemu hodí hnedá aj čierna spoločenská obuv. Do zamestnania zvoľte hnedú obuv, ktorá skvele doplní váš manažérsky outfit. Pozor, táto kombinácia sa však nehodí na večerné spoločenské udalosti. Tam odporúčame výlučne čiernu obuv. Prezrite si exkluzívnu koženú obuv, ktorá sa k tomuto obleku perfektne hodí.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:
term_id,$excludetags)) { unset($mytags[$i]); } $i++; } } if ($product_taxonomy || $mytags) { */?>

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.