Obleky

Čierny pánsky oblek BANDI Corneli Slim Fit

Oblek stvorený na všetky udalosti

Potrebujete doplniť váš šatník novým oblekom? Potom je jasnou voľbou hladký čierny oblek Corneli, ktorý sa skvelo hodí na všetky udalosti usporiadané cez deň i večer. Model je ideálnou voľbou do kancelárie, na obchodné jednania i pracovné obedy. Ten správny dojem v ňom urobíte aj na maturitných skúškach alebo stužkovej. A rozhodne sa vám bude hodiť aj na spoločenských akciách, ako je ples či svadba.

Čierny oblek SLIM BANDI
V čiernom obleku Corneli sa budete cítiť pohodlne v kancelárii aj na obchodných rokovaniach

Decentný vzhľad obleku

Hladký materiál bez vzoru je univerzálnou voľbou na akúkoľvek udalosť. V kombinácii so štýlovými žíhanými gombíkmi vyzerá oblek jedinečne. Všimnúť si tiež môžete pôsobivé náprsné vrecko, ktoré uchová vaše lístky na ples alebo vernisáž v bezpečí.

Zoštíhlený strih z vás urobí pravého muža

Oblek je ušitý v zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý sedí hlavne štíhlym a štandardným postavám. Zoštíhlená oblasť okolo brucha a zošikmené vrecká vám dodajú mužnosť a navyše opticky vyrysujú vašu postavu.

Odolný materiál budete milovať

Oblek je ušitý z látky, ktorá vám umožní nosiť ho celoročne. Vďaka 20% zastúpeniu viskózy je látka veľmi príjemná na dotyk. Starostlivo vyvážená kombinácia ostatných materiálov má zásluhu na tom, že sa vám oblek nepokrčí. Vždy tak budete vyzerať elegantne a upravene.

Cena pánskeho obleku Corneli je  346,17 € a perfektne sa hodí do práce, na maturitu alebo svadbu. Môžete si byť istí, že v ňom na okolie urobíte perfektný dojem.

Pôvodná cena: 346,17 €
Nová akčná cena: 295,62 €
Ušetríte: 50,55 €
Akcia platí len do 30. 11. 2023!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali skutočne dokonale. Zistite, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope Bandi Vamos a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že lyžiarska bunda v zime k obleku nepatrí? Jedinou správnou voľbou je elegantný kabát. Pozrite si exkluzívnu ponuku pánskych kabátov a vyberte si ten pravý pre vás.

Mohlo by vás zaujímať