Obleky

Čierny pánsky oblek BANDI Corneli

Zažite výnimočnú kombináciu štýlovej elegancie a maximálneho pohodlia v obleku do práce či do spoločnosti. Predstavujeme vám čierny pánsky oblek BANDI Corneli – vášho dokonalého spoločníka na každú príležitosť. Vďaka trom ponúkaným strihom výborne sadne každému typu mužskej postavy.

Pánsky oblek BANDI Corneli v outfite na každú príležitosť

Elegantne do spoločnosti

Chcete skvelo zapôsobiť na plese? Hľadáte oblek, v ktorom budete vyzerať dokonalo na svadbe aj divadelnom predstavení? To všetko vám ponúka štýlový model BANDI Corneli, ktorý jednoducho zladíte s košeľami aj doplnkami rôznych farieb. Vytvoríte si tak elegantný outfit na každú dennú aj večernú slávnosť.

Štýlový model BANDI Corneli ako elegantný outfit na dennú či večernú slávnostnú príležitosť

Sebavedome do práce

Pánsky spoločenský oblek BANDI Corneli nechá zažiariť vašu osobnosť a dodá vám prirodzenú ráznosť. V práci si tak ľahšie získate žiadaný rešpekt u svojich kolegov, obchodných partnerov i klientov. Zapôsobte sebavedomým dojmom a vycibreným vkusom v kancelárii aj na pracovnom obede.

Čierny oblek BANDI Corneli – štýlový outfit do práce

Uspejte na skúškach a zažiarte na stužkovej

Chcete excelovať na maturite či ďalších skúškach? Čierny model BANDI Corneli s bielou košeľou a decentnou kravatou je potom tou pravou voľbou práve pre vás. Na stužkovej slávnosti najviac vyniknete v obleku v kombinácii s farebnými doplnkami, dokonale zladenými s farbou šiat vašej partnerky.

Pánsky oblek BANDI Corneli – váš prvý krok k úspechu na maturite aj na stužkovej slávnosti

Tip pre študentov

Poradíme vám, ako zvýšiť svoje šance na úspech na skúškach. Prečítajte si článok „Ako sa obliecť na maturitné skúšky, aby ste uspeli, a aby vám oblečenie neuškodilo„.

Štýlovo vo voľnom čase

Chcete zabodovať na rande? Nechajte vyniknúť svoj originálny štýl a zaujmite partnerku svojim osviežujúcim šarmom. Vyskúšajte ležérnu, nedbalo elegantnú kombináciu čierneho obleku BANDI Corneli s vašim obľúbeným bielym tričkom a bielymi koženými teniskami BANDI.

Zapôsobte ležérnou eleganciou v čiernom obleku Corneli s bielym tričkom a teniskami

Klasický dizajn a veľký výber strihov

Návrhári značky BANDI vyzdvihli krásu obleku Corneli originálnymi prvkami, akými sú ozdobné gombíky. Tradičné, nenápadné vrecko, do ktorého schováte napríklad cestovné lístky, odkazuje na majsterstvo klasického krajčírstva. Z troch ponúkaných strihov SLIM, TAILORED a COMFORT FIT si vyberte ten, v ktorom budete vyzerať dokonale a cítiť sa výnimočne.

Investícia do pánskeho elegantného obleku Corneli v cene 346,17 € je veľmi výhodnou pre dokonalý vzhľad a všetky typy pracovných, kultúrnych či spoločenských príležitostí.

K obleku odporúčame

Doplňte svoj oblek BANDI Corneli štýlovou pánskou vestou BANDI. Dodáte tak vášmu outfitu dávku elegancie navyše. Okrem toho si vo vhodnej chvíli môžete odložiť sako pre väčšie pohodlie. Vestu skvele využijete do práce, na spoločenské príležitosti aj voľný čas.

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V každej značkovej predajni BANDI je krajčírska dielňa a odborná pánska krajčírka, ktorá je vám k dispozícii. Tá vám presne na mieru dokonale upraví vybrané oblečenie. Pozrite si podmienky akcie úpravy pánskych oblekov zdarma a ušetrite.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali skutočne dokonale. Zistite, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať