Obuv

Pánske členkové ponožky BANDI – maximálne pohodlie každý deň

Potenie nôh je celkom prirodzený jav. Niekomu sa potia viac, inému menej. Problém je, keď cítite zápach. Ten môže byť spôsobený niekoľkými faktormi. Jedným z nich môže byť tiež zlá voľba ponožiek. Preto pre vás návrhári z BANDI vytvorili špeciálne kotníkové ponožky, ktoré skvele odvádzajú vlhkosť a zabraňujú nepríjemnému zápachu. Prečítajte si prečo.

Pánske členkové ponožky BANDI – ideálna voľba pre voľný čas aj šport

Výnimočné vlastnosti ponožiek

Bambusové vlákno dodáva členkovým ponožkám prvotriedne vlastnosti, ktoré vám neposkytne žiadny iný materiál. Ponožky perfektne odvádzajú vlhkosť, čo zabraňuje poteniu nôh. Týmto ponožky chránia vaše chodidlá pred množením baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach. Bambusové ponožky BANDI vám zaistia absolútne pohodlie a svieži pocit aj behom extrémnej záťaže, napríklad pri športe alebo celodennej chôdzi.

Členkové ponožky sú vďaka zloženiu materiálu, 76 % bambusového vlákna, 21 % polyamidu a 3 % elastanu, jemné a veľmi príjemné k pokožke. K maximálnemu komfortu prispieva tiež strečový pás na priehlavku, ktorý sa elasticky prispôsobí vášmu chodidlu. Zároveň zabraňuje vzniku otlakov na nohe.

Ako nosiť členkové ponožky

Členkové ponožky sú praktickým doplnkom šatníka každého muža. Využijete ich v teplom letnom počasí, do uzavretej voľnočasovej aj športovej obuvi. Skrátenú dĺžku ponožiek oceníte napríklad k pánskym šortkám alebo bermudám, keď nechcete, aby vám bolo vidieť ponožky z obuvi. Zvoľte si ponožky v rovnakej farbe, ako máte obuv a lem ponožiek decentne splynie s obuvou.

V jednom balení nájdete hneď tri páry. Vybrať si môžete členkové ponožky v bielej, šedej alebo čiernej farbe. V prípade, že potrebujete viacero farieb, určite oceníte balenie, kde nájdete tri páry, každý z jednej z farieb.

Biele členkové ponožky BANDI
Čierne členkové ponožky BANDI
Šedé členkové ponožky BANDI

Členkové ponožky si môžete vyberať z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk a taktiež v predajniach Pánske obleky BANDI.

Pánske biele členkové ponožky – celé balenie
Pánske šedé členkové ponožky – celé balenie
Pánske čierne členkové ponožky – celé balenie

Tip pre vás

Pri nosení pánskeho obleku je treba docieliť opačného efektu ako pri členkových ponožkách. A teda, je potrebné, aby vám lem ponožky nebolo vidieť za žiadnych okolností, ani keď si v spoločnosti vykašete nohavice a usadíte sa. Preto sa k pánskemu obleku nosia ponožky s extra zvýšeným lemom. Ten zaistí práve to, že vám v žiadnej situácii nebude vidieť holennú časť nohy. Presne tak, ako si to vyžaduje spoločenská etiketa.

Doprajte svojim nohám maximálne pohodlie aj keď budete v situácii, ktorá vyžaduje mať na sebe pánsky oblek. Pozrite sa na pánske ponožky s bambusovým vláknom, ktoré sú vďaka zvýšenému lemu vhodné do obleku.

Mohlo by vás zaujímať