Aktuality

Tipy na darčeky pod stromček, ktoré mužov zaručene potešia

Vianoce sa rýchlo blížia a vy stále neviete, aký darček kúpiť vašim najbližším? Vyberte pre vášho syna, manžela, otecka či najlepšieho kamaráta darček, ktorý im urobí naozaj radosť. Rovnako ľahko nájdete krásne darčeky aj pre kolegov v práci alebo šéfa.

Tipy na vianočný darček

Ideálnou voľbou sú darčeky, pri ktorých nemusíte riešiť, či trafíte správnu veľkosť. Budete mať istotu, že sa im budú skvelo hodiť a zaručene ich potešia. Ak ich navyše vložíte do luxusnej darčekovej krabičky BANDI, podčiarknete ich exkluzívny vzhľad a ušetríte si čas s prácnym balením.

Čo teda darovať mužovi pod stromček, aby ste ho naozaj potešili?

Praktické darčeky, s ktorými nemôžete stúpiť vedľa

Parfém BANDI Aprimé for Men muži iste ocenia. Kvalitná parfumovaná voda vonia oveľa dlhšie ako bežná toaletná voda. Mužná vôňa, plná zvodných esencií z exotických drevín a korenia, dokonalo podčiarkne osobnosť každého muža.

Kožené doplnky na každú príležitosť

Kvalitný kožený opasok je praktickým pánskym doplnkom. Perfektne ho využije do zamestnania, na spoločenské udalosti, aj vo voľnom čase. Vyberte si z opaskov v čiernej, bielej, béžovej a rôznych odtieňoch hnedej farby. Voliť môžete medzi klasickou sponou alebo praktickou sponou automat. Dokonalým riešením sú unikátne obojstranné opasky s otočnou sponou. Za jednu cenu tak získate opasok, ktorý ponúka dva farebné varianty, takže sa dá skvelo zladiť s mnohými outfitmi.

Módne doplnky k obleku aj voľnočasovému oblečeniu

Kravata je pre mužov neoddeliteľnou súčasťou odevu na spoločenské udalosti, ako sú plesy, svadby, oslavy jubileí a iné príležitosti. Niektorí muži navyše nosia kravatu aj do práce, či vo voľnom čase. Pozrite sa na širokú ponuku exkluzívnych kravát do zamestnania, moderných kravát pre študentov, alebo elegantných kravát na spoločenské udalosti. Skvelým darčekom môže byť aj pletená kravata, ktorá sa hodí k obleku aj voľnočasovému outfitu.

Nosí váš muž radšej motýlika, alebo máte pocit, že by mu pristal? Vyberte niektorý z klasických motýlikov, moderných slim motýlikov, alebo originálnych pletených motýlikov najrôznejších farieb a vzorov. Súčasťou motýlikov je aj vreckovka do saka. Celá sada je navyše zabalená v elegantnej krabičke, ktorá umocní luxusný vzhľad darčeka.

Na blížiacu sa plesovú sezónu sa perfektne hodia manžetové gombíky, ktoré dokonalo podčiarknu slávnostný vzhľad muža. Skvelou voľbou sú aj exkluzívne vreckovky do saka, ktoré dodajú pánskemu outfitu osobitosť.

V chladnejších dňoch sa muž nezaobíde bez hrejivého šálu, či šatky. Elegantný pánsky šál alebo štýlová šatka tak predstavujú ideálny vianočný darček.

Stále neviete, čo kúpiť? Stavte na istotu výberom darčekového šeku v hodnote, ktorú si sami určíte. Obdarovaný si tak bude môcť vybrať presne to oblečenie, obuv a doplnky BANDI, ktoré ho najviac potešia.

Ak by ste sa predsa len netrafili do veľkosti alebo vkusu obdarovaného, ​​nezúfajte. Vo všetkých predajniach BANDI aj v e-shope môžete vianočné darčeky vymeniť až do 15. januára 2020. Prečítajte si viac o tejto jedinečnej príležitosti v článku Garancia výmeny darčekov až do januára.

Navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu Pánske obleky BANDI, kde vám s výberom ideálneho darčeka radi pomôžu odborní poradcovia.

Mohlo by vás zaujímať